Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. chivas

    chivas Novi član

    Pri dolaznom pozivu gornji dio display-a pozelenio i izbacio, čini mi se, process com.android.phone stopped ili tako nešto i ponudio OK. Sad uredno radi. Tel sgs3.
    Zna neko nešto?
     
  2. Deniken

    Deniken Aktivista

    Koji ROM?
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Pa samo ti je Phone aplikacija imala crash, nista specijalno :D
     
  4. Deniken

    Deniken Aktivista

    Meni se nije desavalo nista na verziji 4.0.4 koja je dosla na njemu. Drugi dan koristim ovaj najnoviji leak, isto nema problema.
     
  5. chivas

    chivas Novi član

    Problem je što se nisam mogao javiti, i zapisa o tom pozivu nema nigdje. Po meni je ovo veliki problem, ako se još koji put dogodi, mijenjam telefon. Meni je ovo vrlo vrlo specijalno. Treba mi pouzdan telefon :D
    4.0.4 I9300XXLF2 orđinale, ništa nisam još ćeprko :D
     
  6. Deniken

    Deniken Aktivista

    :) Ja ga kupio prije nekoliko dana i jucer stavio 4.1.1, hebi ga :) :)
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Pa moze bit da nije nista, zato kazem samo je imala crash, sto ne znaci da ce se ponovit. Ako se ponovi, uradi update ako ga ima, ako nema onda provjeri sta si instalirao od aplikacija koje imaju pristup dolaznim pozivima, mozda neka od njih zeza.
     
  8. chivas

    chivas Novi član

    Ponovo isti problem :(
     
  9. Deniken

    Deniken Aktivista

    I zbog toga ces mjenjati telefon?
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Pregledaj sve sto je instalirano ili barem otprilike znas koja bi mogla bit, pise ti na marketu koja ima koju dozvolu.
    Ili reset uradi pa nanovo install svega. Ili update-uj ga ako vec nisi. Probaj nesto.
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    To se i meni desilo danas prvi put. Nista strasno, obicni software-ski glitch. Ako bi zbog toga mijenjao telefon ona slobodno mozes i zamijeniti racunar kada ti padne Word...

    Sent from my GT-I9100G
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Google Android - oficijelna tema

    Problem je što nije prvi put.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  13. Deniken

    Deniken Aktivista

  14. zola88

    zola88 Guest

    LJUDI POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE...KUPIO SAM OVAJ GALAXY NOTE PRE PAR DANA EXTRA JE TEL NEMA STA ALI KAD SAM UBACIO NOV FIRMWARE PREKO KIESA 4.0.4 U NJEGA POJAVILA MI SE NEKA SLIKA NA EKRANU(SLOVA I BROJEVI) I NEMAM IDEJE LJUDI KAKO TO DA IZBACIM TO ODATLE...EVO SLIKA...

    http://i45.tinypic.com/eqeede.png

    HVALA SVIMA NA ODGOVORU...
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    i ja sam update al officijelni 4.0.3 skinuo sve ok...

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  16. Kuglaa

    Kuglaa Novi član

    Poz.
    Kupio sam prije par dana novi mobitel Sony Ericsson Xperia mini http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-3947.php i ovo mi je i prvi android touch screen telefon.Tako da sam pocetnik sto se tice androida.Zanimam me kako da prebacim aplikacije skinute sa torenta na PC-una SD karticu.
    Jer svaki put kad prebacim aplikaciju (apk.file) i napravim folder na sd kartici i na mob je prazan folder i pise No supported files.Gledao sam netu valjda treba neki program da ima na mob tipa File manager koji ce prepoznati programe koje treba instalirati.

    Ali ta se aplikacija jedino moze skinuti sa mobilnog interneta jer ako skinem na pc i prebacim sd karticu ne prepozna ni taj program.Problem je sto sam obicni ultra korisnik bhmobile i cim se konektujem na net preko mob i otvori 1 stranicu ode nekoliko KM dok otvori samo 1 stranicu i tako potrosi mi kredit za par sek sto me je glupo.

    Gledao sam da imaju u ponudi neke Ultra Net SIM kartice sa kojima mozes koristit samo mob internet>To je valjda ovo: http://www.bhtelecom.ba/minternet0.html
    Gdje se ima ovo kupit i da li ce biti dovoljno da skinem taj program? ili ima neki drugi nacin? Jer prvi put se prvi put susrecem sa ovim tipom mobitela prije sam imao neki old school mob koji sam rijetko i koristio...
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    otidji u neki caffe ili sl. gdje imaju besplatan wifi i skini program x-plore pomocu kojeg ces moci instalirati aplikacije snimljene sa racunara

    Sent from my GT-I9100G
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Jaran trazi najbolji Android dual-sim mobitel dobavljiv kod nas. Cijena - do 900 KM. Sta ima kod nas/preporucujete od high-enda a da je dual sim?

    Znam da HTC ima dosta dual-sim modela, al nisam u fazonu sa tim brandom.

    Znaci treba mu nesta u klasi SGS 3 al dualsim.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Najbolji bi mu bio Samsung Galaxy S 2 Duos ako ga moze naci kod nas, onda ide HTC Desire V i Samsung Galaxy S Duos.
    Meni licno bi vise odgovaralo uzeti recimo Samsung Galaxy S 3 ili HTC OneX a za drugu sim karticu neki bezveze telefon do 50 km :D
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Google Android - oficijelna tema

    Za vlasnike Xperije kojima dropa WiFi na ICS: probajte isključiti sve ANT servise, na ovaj način mi više ne puca konekcija iako još uvijek se zna desiti da zastane kod otvaranja stranica. Neki su to riješili uključivanjem ovih servisa i rebootom, a jedan je javio da je riješio zaključavanjem ekrana i nakon što je prošlo 10s opet ga otključao i radi. Ne vjerujem da ima kakve veze, ali eto dva savjeta, pa bujrum probajte :D

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2