HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Hvala na slici forza, izgleda legit.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Znaci ne vjerujem koliko ovo izgleda dobro, 22mbps? Eh sada se moze reci mirne duse da se isplati davati 45km za internet i digitalnu.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Evo ga i oficijelno: http://www.hs-hkb.ba/2012/11/01/nove-br ... 1-12-2012/

    -Dosadašnji paket KID 4 postaje paket KID 8, tako da dosadašnji korisnici paketa KID 4 postaju korisnici paketa KID 8;

    -Dosadašnji paket KID 8 postaje paket KID 14, tako da dosadašnji korisnici paketa KID 8 postaju korisnici paketa KID 14;

    - Dosadašnji paketi KID 10 i KID 12 postaju paket KID 22, tako da dosadašnji korisnici paketa KID 10 i KID 12 postaju korisnici paketa KID 22.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zivio high speed internet a ja cu kao korsnik bihnet 4mbit paketa poslije novih promjena u drzavi vjerovatno da postanem ponosni vlasnik 6mbit paketa po istoj cijeni koja stoji 5-6 godina. Jest da nas bihnetovci gladni pljackaju visokim ijenama i najsporijim paketima u konkurenciji al zato stabilnost veze je na stvarno visokom nivou al i faktor srece je ukljucen u zadovoljstvo krajnjeg korisnika bihneta,ako je sve ok od prvog dana tako ce biti godinama al ako nesto nije kako treba najbolje je se odmah odjaviti jer podrska je katastrofa.Monteri dolaze na teren odmah poslije dva mjeseca cekanja .....
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbt kako je krenulo morat ćemo svi uzet ssd jer sa ovim brzinama hdd će biti prespor za ovaj brzi broadband a klasični hdd za storage bit će stvar prošlosti jer će net postati jedan veliki HDD. Zvučim ko Zlatan :smt007
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Da kucnem u drvo, ja na HS-u u zadnje dvije godine nisam imao interneta ukupno, mozda svega 15 minuta, cim mi bilo sta na kablovskoj ili digitalnoj tv ne stima, nazovem i oni odmah sutradan dodju.

    U odnosu na nekadasnji HS, ovaj trenutni je VRH.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam ni ja ima neugodnosti sa bihnetom jer sam imao srece,nisam imao kvarova a jednom kad je grom opalio i spalio mi modem tad sam cekao skoro mjesec da mi dodju al imao sam rezervni tako da nisam bio bez neta ni minute a kad si osudjen na njihov dolazak onda si .eban.
     
  8. kAcA

    kAcA Aktivista

    Covjece HS ispada najbolji sad :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odavno je HS najbolji. :)

    Sjecam se nekih razgovora s rajom jos 2005. u fazonu "joj da mi je 10Mbit internet". :)
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Nece proci sigurno dugo, a da ne odreaguje prvi Telemach, a zatim i Logosoft.
     
  11. c1600

    c1600 Novi član

    Telemach je u dva navrata prije 15-tak dana naglasio da nece biti promjena u brzinama interneta.Sad cemo vidjeti njihov odgovor na HS a ubrzo i BHT
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Telemach je povećao brzine na supermix paketima, makar ove od 6Mb/s, koje su prešle na 10Mb/s. Nadat je se da sad to urade i na običnim paketima :D
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ako nista, nek smanje cijenu :mrgreen:
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Valjda na 12mbps. :wink:

    [​IMG]

    From my SGSII via Tapatalk 2.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ne, na 10. http://www.telemach.ba/MIX+paketi/1385/ ... keti.shtml
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    A to ovi novi paketi, ja reko supermix u pitanju! My bad! :smt002
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Praznici stigli ranije - od jutros imam 21Mbit net. :D
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    a nekome 1Mbit :smt003
     
  19. DSA

    DSA Aktivista

    Koji ti je national grade na speedtest.net sa ovom brzinom?
     
  20. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Jel potreban reset modema/routera za nove brzine ?