Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Ja bih se suzdržavao dijeljenja ovakvih linkova, gdje moze neko s foruma naletit na prevaru. Korisnik tek registrovan, sakrio telefon, a cijena dobra. 99.99% prevara. Ako ne znas da je neko pouzdan, bolje ne postavljaj, zna svako ukucati u search na olx i sortirati po cijeni. Ovako samo promovises prevare.

    Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
     
    m1r, Reznor, dino73n and 1 other person like this.
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cim sam vidio da korisnik koji prodaje hit telefon po hit cijeni nije bio online 9 dana bilo je jasno da je scam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma sa telefona sam brzinski pretrazio,nisam zagledao ali moze se naci ako se trazi par dana.
    Izbrisati cu link ako je scam
     
  4. Almir

    Almir Komšija

    Pratim još ovu sedmicu, napravio sam filtere i trigere za olx ali generalno svi ti najjfetni oglasi su baš scam...

    ps oćul ofulat sa natural titanium...
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ovaj svoj sam uzeo od nekog GUGATECH i bio je najpovoljniji, bio je neotpakovan, a prodavao je nekoliko iPhone-a, imao je dosta dojmova i prodatih artikala.
    Sto se drugog tice, i dalje mi nije zao sto uzeh 14 Pro, ovaj novi ne donosi meni puno neki znacajnih novosti, a i stalno neke primjedbe od zagrijavanja pa do problema s odredjenim primjercima.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tri milje :D
    Hajde ko ima 11 pa uzme novi, čemu mijenjati sa 13, 14? Isti K

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    p4ja likes this.
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    eKupi je ok, uzeh par nekih stvari od njih, plus imaju one paketomate da preuzmes na njima narudzbu :D
    Sto se cijene tice, mislim da je jeftinije kod ovih lokalnih radnji uzeti za kes, na rate definitivno ima boljih opcija, jer je kod njih na rate druga cijena, npr mozda preko BH Telecoma uz MojaTV Full i sl.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zamisli das za telefon preko 3 milje i slusas muziku sa yt sa upaljenim displayom, neprocjenjivo :)
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bas i ne kontam ovaj post.

    Al ako si dao 3 milje za telefon valjda imas i cener mjesecno za apple music,spotify,deezer,tidal ili yt premium.

    A ako su milje date samo da bi se phone drzao na stolu u kafani to je vec druga prica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze sa Musi aplikacijom i sa zakljucanim ekranom :D
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Džabe kititi stol kada niko ne zna jel 12, 13, 14 ili 15 na stolu

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Pelikan likes this.
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    13pro najbolji iphone do sad :) Ja sam kupio yt premium za 1,5KM po mjesecu cini mi se :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    13 pro i 14 pro su stvarno odlicni uredjaji i ko je to pazario,ne treba mijenjati dok ne crkne,jer osim presipanja iz supljeg u prazno,nece nista novo dobiti ni u narednim godinama.
     
    Reznor and kvaju like this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    100%
     
  16. m1r

    m1r Novi član

    Pozdrav, prešao sam na iPhone s Androida, ima li šanse prebaciti Viber backup s google drajva? I ima li kakva solucija za google photos? 100GB+ fotografija. Sve ostalo (barem vecinu) sam prebacio s move to ios, whatsapp je OK chatovi su tu, banke se svakako ponovo aktiviraju na novom telefonu... viber nece :( hvala unaprijed :)
     
  17. nivla

    nivla Komšija

    osim third party alata koji su manje ili vise uspjesni nema podrske za android na iphone i obrnuto da se backup vrati
     
    m1r likes this.
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa zar ne radi google photos, instaliras app i logujes se na google account?
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Radi to tako. Ja imam slike od prije 7-8 telefona unazad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radi photos savršeno na ios, najbolja aplikacija generalno.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk