All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. anel007

    anel007 Komšija

    veceras pored dvije hife prosao i na onoj u hotonju nema cijena uopce (haman su ih sklonili cim je pocelo gorivu padati cijena) a na onoj u drinskoj nisam vidio da je palo ispod 2.00, najjeftinije sto sam vidio je na petrolu haman 2.06 nafta, 2.11 benzin 95
     
  2. Ziks

    Ziks Aktivista

    Gazprom diesel 2.01 KM ; 95 2.11 KM
     
  3. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    Sipao sam na hifi u b.potoku sinoć. Daju popust za gotovinu čini mi se od 10f. Po litri. Za 20 KM 10,2 l čini ni se.dizel je u pitanju.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sve je ovo divno i krasno ali sta ce biti kad se ostvari cilj ovog dumpinga cijene barela, 150-200 dolara po barelu ?
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    malezijski top gear
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    E36 M3 kabrio (sa hard top), 1998 god. od rodjaka iz Svicarske, komplet lakiran jer mu je na autoputu pukla prednja lijeva guma i bacila ga na bankinu (lijeva strana zguljena sva bila).

    Poslao ga ovdje u Sarajevo da se komplet uradi. :wink:

    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Momacka kolica.
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hehehe on i jeste jos uvijek momak. :D

    Strasan auto, 320KS, meki krov + hard top i sto je za nepovjerovati nije imao ni jednu tackicu hrdje na limariji a kamo li truhlovinu, majstor se zacudio kada je vidio u kakvom je stanju auto, i nikada nije bio radjen tj udaran.

    Ispao je perverzija, samo najkvalitetniji materijali koristeni, boja je Sapphire Black (code 475), a cijena ... :D
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sta se ima cuditi, nije to golf. M varijante BMW-a sve do modela E39 su se rucno sastavljale uz posebnu paznju za svaki detalj.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    To sam se licno uvjerio, lim je duplo deblji nego kod normalnih modela , nevjerovatno jcvrsto napravljen i kvalitetno.

    Evo jos koja fotka:

    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
    ==
    [​IMG]

    A evo kakav je bio nakon udesa: :roll:

    [​IMG]
    ==
    [​IMG]
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    30 l dizela za 54 km, Gazprom Rajlovac.
     
  12. kio

    kio Komšija

    Biti ce jos jedno snizenje na Gazpromu prije nove godine :smt003 znaci ispod 1,80 dizlo.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    neko rece pravo los dizel na gazopromu, sta vi kazete?
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel mene matematika dobro sluzi,znaci 1L dizela na toj pumpi 1.8km

    Jupiii..
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dobro te sluzi, takva je cjena :D
    Da hoce i petrol ispod 2 spasti :D pa da se ono bs fino covjek osjeca :D 7 godina ovakvo stanje nije bilo sa gorivom :D
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja samo na Gazpromu sipam i nikad problema nisam imao.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta mu ga znaci los dizel? Vala nikakve razlike ja nisam primjetio u odnosu na hifu, tesko je ocekivati kod nas neku aman zaman razliku u kvaliteti. Sve je to u 5 deka.

    Jeste, 1.80 je dizel na Gazpromu prema Rajlovcu.
     
  18. anel007

    anel007 Komšija

    to onaj gasprom sa losim prilazom, tu je uvijek gorivo bilo ~20kf jeftinije nego na ostalim pumpama bas zbog tog loseg prilaza?
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Aha, to je taj.
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije to u 5 deka, gazprom toci gorivo iz Broda koje se prodaje samo kod nas i u Srbiji. Zbog visokog sadrzaja sumpora i ko zna cega jos ne moze se izvesti nigdje. Starija vozila s tim nemaju problema, ali ga ja u auto mladje od 10 godina ne bih sipao. Inace Neskovic BP u Prijedoru ima cijenu od 1.5 za dizel, ako je vjerovati ovoj slici sto se vrti po facebooku.