Amazon Kindle

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by h2o, Oct 7, 2009.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    čuj ne voliš čitat? a imaš 2k postova na forumu :smt007
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam u životu pročitao jednu knjigu, i to me je učiteljica tjerala šipkom :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To se treba presutit, ako je vec tako :)
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja se ne stidim, tako je kako jest :)
     
  5. Triforce

    Triforce Aktivista

    Haha. Ja pročito što sam moro u školi. Ali zato sam pročito masu stvari na engleskom...
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Pravilno, a možda je i bolje ne čitat nego čitat, na kraju krajeva šta je sam život i svakodnevni događaji i doživljaji nego jedna knjiga-pouka-zapis možda bolji nego mnoga bukvalno napisana knjiga...
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    Forumu je potreban neki gadan pesimista.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Summon new Sulu :D
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    U kojem raidu je taj zaglavio :)
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    narucivanje knjiga je sada toliko olaksano da sam juce i danas vec nekoliko knjiga kupio...blago meni koliko ću znanja prikupit za kratko vrijeme, jer kao što reče walt disney, ' u knjigama je više blaga nego u alibabinoj pećini'
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo nakon 12 dana svakodnevnog čitanja od po jedno par sati dnevno u prosjeku ( muziku sam slušao samo 2-3 dana) baterija još uvijek se nije ispraznila...stvarno svaka čast...
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo tek danas se baterija ispraznila...dakle 16 dana trajala....
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    za pola sata se napuni kroz usb... a preko strujnog adaptera koliko znam 5-10 minuta treba...adapter nisam kupio pa ne znam jel ovo tacno...
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    USB ne moze dati dovoljnu struju kao punjac tako da je vrlo vjerovatno tacno.
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Stigao Kindle, jako elegantna i korisna stvar.... Ekran je nevjerovatan.... Apsolutno nikakav zamor u ocima se ne pojavljuje i nakon nekoliko sati citanja....
     
  17. neko

    neko Aktivista

    mozes citati nekoliko sati? :shock: :smt003 :smt003
    samo se salim. mozes li provjeriti kako "prezentuje" tabele, slike i formule? mozda i nije losha opcija kupiti sad kad je slab dollar.
     
  18. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Tabele i grafike prezentuje jako dobro, dok je kod formula problem, dosta se simbola ne ispise.... Mozda ima neki konverter ili neka caka da i to ispadne OK, ali nisam pokusavao....
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i eto nakon što me je dobro služio neko vrijeme kindle neslavno završi poliven crnom kafom :)
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista

    A odakle je kafa porijeklom ?