Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kolega Dino
    https://forum.hardwarebase.net/index.php?members/dino73n.4389/

    On je sa s20 presao na iphone 11 pro max pa pitaj ga direktno ako te sta zanima
     
    Aldiin likes this.
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma zaboravi bilo sta sa Exynosom, kamo srece da ke Snapdragon i za nase trziste, al jok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I meni se 11 pro cini kao bolji od 12 al opet izvagaj sve pa odluči.

    Ja sam imao s20+ pa presao na 11pro max. Ima i galaxy svojih aduta al ne ide to pod istu kapu sa jabukom. Bar ne ovaj exinos kojeg sam ja imao.

    Posebno baterija je nesto sto je tesko docarati dok ne probas. Evo danas je drugi dan od zadnjeg punjenja. 11h 20min SOT i ima jos 25% baterije.

    Ako te nesto posebno zanima samo pitaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Aldiin likes this.
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Koji si problem imao najvise na s20? Da li se pregrijavao, kamera ili pak nesto trece?
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kamera je dobra,mozda i najsjajniji dio telefona,posebno me je ocarala prednja. Pregrijavanje,potrosnja baterije,potrosnja baterije u standby i najgore od svega ocajan prijem signala. Gdje god drugi telefoni imaju slab s20+ nema nikako. A kad vidim sve 4 crtice signala tad napravim veselje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nisam znao da ima S20 ima taj problem. Da mogu uzeti snapdragon, s20 ultra bi u djepu vec bio. Display me odusevio, pogotovo 120hz, stvarno Samsung pravi najljepse panele. Bolje lezi u ruci nego iphone 11 pro max iako je ovaj veci dosta. Ali, citam stvarno Samsung ove godine nije ispeglao uredjaje, problem za problemom dok je iOS provjerena prica. Na duge staze puno bolji uredjaj, drzi cijenu i radi kao prvog dana.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @dino73n https://checkcoverage.apple.com/

    Preko navedene stranice provjeravam garanciju uredjaja, sta treba da stoji kada je nov telefon?

    Probam sam par seriala izbacili ili X ili da istice garancija kroz par mjeseci, a ko fol "vakum" zapakovano..
     
  8. nivla

    nivla Komšija

    da istice znaci da nije nov
    x bi trebalo znacit da nije aktiviran
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    [​IMG]

    Napokon jedan serijal koji zapravo predstavlja vakum pakovanje tj, neaktiviran uredjaj.

    Cisto da i drugi znaju i vide, ako pise bilo sta drugo, ne kupujte.

    Nerealno koliko je uredjaja na piku "novo".....
     
    Last edited: Nov 15, 2020
    NAILS likes this.
  10. DSA

    DSA Aktivista

    Pa oduvijek je bilo da se tako vrsi provjera po serialu da je jedini parametar da je uredjaj neaktiviran, vrlo lako provjerljivo
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kupio iPhone 12 na kraju. Prezadovoljan, telefon je prelijep i savrseno lezi u ruci. 6.1 display, taman.

    Nakon par dana pisem detaljno o istom.
     
    kvaju, Magnifico, Vedo and 1 other person like this.
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nek je sa srecom. Uglavnom jedno je sigurno,koji god da si uzeo ne bi se pokajao. Svaki je dobar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Aldiin likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    ..a video recenzija?
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala Dino, malo sam gledao na duze staze prilikom odabira..
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Oko 500KM
     
    zippoo likes this.
  17. Neso

    Neso Komšija

    Danas pazarih 12ku/6.1/128GB. Bio sam na sedmici skoro 4 godine i za mene je ovo bas refresh. Mogla je sedmica jos gurat bez problema, ali vrijeme je mijenjat, a i htjeo sam 5G telefon. Pored svega, display me najvise odusevio, perverzija...

    Da, zvucinici takodjer, nisam mogao da vjerujem koliko je cist zvuk i dubok bas. Ovo je prvi put da me dojmila kvaliteta zvuka na telefonu.
     
    Last edited: Nov 25, 2020
    Magnifico, Vedo, Aldiin and 1 other person like this.
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kakva je cijena preko bare da malo vadimo mast applašima?
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Sa taksom me izasao $934.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ja, Apple digo cijenu u odnosu na iPhone 11, sad taj kosta skoro kao 12 Pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk