1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Za 50KM ze moze kupiti 21'' CRT :)
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ok ;) eto igraj igrice sa compom od 900km na 21'' monitoru starom 5 god koji kosta 50km, i to slobodno zovi kvalitetnim igranjem i uzivanjem u slici.
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    LOL, slika je puno ljepsa nego na ovim tn panelima. Ko ima dovoljno prostora na stolu, bicu mu odlicno ;) I prije su ljudi igrali na crt-u.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kvalitetno igranje podrazumijeva ogromni ekran, a ne 22" na pola metra udaljenosti. :roll:
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    vidi se da si nov u gejmingu kolinse :)

    crt na 125 hz pwnz 21

    css 800x600 125 hz vsync on pwnage isto tako za sve ostale igre
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja, gledam u jedan takav kod jarana, pa mi oci ispadose, iako je na 100Hz. govorimo o starim uredajima ;)
     
  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ispadose zato sto si navikao na lcd ;)
    I meni su oci ispadale kada sam presao sa crt-a, ali se naviknes. Vjeruj mi da bih iste sekunde dao ovaj svoj za mitshubishi diamondtron 22' ;) i jos doplatio.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Nema sumnje, po kvaliteti slike dobar 21" CRT pojede ove jeftine LCD-ove za doručak. Samo ne pitaj koliko mjesta zauzima. :D
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i koliko ce ti grijati prostoriju :lol:
     
  10. GW

    GW Moderator

    Pa dobro. Ljeti je to minus, zimi plus. :)
     
  11. Konjislav

    Konjislav Komšija

    To i jest problem, ja bih trebao uzeti kakav 22-24 LCD, jer mi je ovaj crt velik (nemam mjesta na stolu), te nakon duze upotrebe kompa (sto je cesto) zabole me oci. LCD je jako dobar sto se tice prostora i zracenja, te je to inace razlog zasto neko prelazi sa crt-a na lcd, osim ako ne prelazi jer mu se moze ili zeli promjenu.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa ubio bi se da moram igrat na 800x600. Tu cak ni AA i AF ne pomazu i FOV je premali. Ne bi se vratio na CRT vise nikad, jedino na neki dosta bolji 24'' LCD. Osim boljeg prikaza boje (u odnosu na jeftinije LCD-ove), ne vidim nikakvu prednost CRT-a.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa sta ti vise treba? Tu su jos uglovi gledanja, kontrast, fleksibilnost rezolucije (slika nije shit ako nije postavljena nativna reza).
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    Dok je omjer vertikale i horizontale isti, rezolucija ne igra ulogi u FOV u...
     
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Vec ima na newegg-u 4890 za 185 i 199$, 4870 za 125 i 145$ a 4850 za 99$
    Odlicne cijene!
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Izgleda da su nove AMD kartice blize nego sto mislimo :)
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Izgleda da je prodaja opala, niko nema potrebu da mijenja grafu :mrgreen:
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Enis je tu dao dobru naznaku - i ja mislim da je nova serija ubrzo tu, vec po izlasku "sedmice".
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno i prije toga, polovina septembra.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taman da malo stignu sredit drivere. :D