Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sorry na duplom postu ali, moze li neko samo otvoriti BC2 i vidjeti da li ima sve servere i je li ovo do mene.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Skidam zadnji patch ..nije mi ga svuklo nakon instalacije. Valjda je to.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    iako se nije odavno igralo, dobro je :D vietnam je odlican

    ace i squad pin nikad nisam zaradio u bf3, a danas udjoh u bc2 i nakon prve partije dobih
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da malo oziviim temu :p
    i kod mene je digital delux verzija i u meniju mi ima i vietnam i kada kliknem na njega,trazi mi kljuc

    je li to ovaj isti kljuc kao i za bad company2 ili to treba dodatno dokupiti ?

    posto sam negdje procitao da uz delux verziju dodje i vietnam ?
    igra je na origin-u
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja koliko znam da se te delux verzije prodaju kao da dolaze Vietnam a da navodno ni uz jednu verziju ne ide Vietnam vec ga kupujes posebmo. Koliko je tacno, nisam siguran. Probaj taj isti kljuc.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Zna li ko sta je sa BF BC2 serverima. Neki dan mi ne htjede izlistat nit jedan server. Sad izlista samo jedan gdje imaju 2 igraca i 5-6 prazni skroz.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je dan-dva prije toga bilo ok ili si instalirao igru i sada vidis 2-3 servera ? Meni je nakon jedne instalacije propustilo instalirati zadnji patch pa sam ima servere koji nis uimali taj pach.. njih 5-6.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Radilo sve OK. Onda bilo format C: pa nanovo preko Origina instariao. Velis da re-instaliram BF i onda bi trebalo biti ok?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Prvo provjeri koja je verzija BC2, sa donje desne strane pise broj. Zanja je: 795745. Ako je starija, onda je isti slucaj kao kod mene.

    Problem je taj sto Origin ne nudi update. Ja sam uspio tako sto sam izbrisao fajlove iz BC2 foldera.. znaci samo ovako fajlove, ne foldere. Ako se dobro sjecam, origin je ponudio DOWNLOAD igre. Skino je samo tih par fajlova a onda je prilikom pokretanja igre poceo DOWNLOAD i patcha koji je falio.

    Inace bez filtriranja ima 1013 servera.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    malo sam se i ja ustosio igrati BF BC2,ali se opet slabo napreduje
    sada sam rank 2 ili 3 ,ne znam,kada se ubije neko,dobije se samo 50 poena plus 10 akko je headshoot

    btw.kako na ovoj igri skontati ko igra sa chitom ?
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kolins ti je expert za citere :D

    Ma malo ti ima na bc2 citera ja sam na rijetko kojeg nailazio i kad bude, brzo bude banovan
    A za levele sporo ide ja koliko vis igram tek sam 34 lvl :D
    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx Nails, reinstalirao igru, mimo origina je updateao i sad opet radi sve za 5.

    @zippoo - najbrze bodova ces sa Medicom skupit, kad god ozivis nekog dobijes 50 boba + bacis onaj health paket i bodovi se nizu ko biseri. Cim dobijes platinu sa nekom puskom (1000 killova) odmah gajaj slijedecu, jer nakon platine nema vise ni gold nit platin zvijezda.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tnx vedo na savjetu
    a u mene bas suprotno,ja do sada nisam ni jednom uzeo medic,vazda igram ilkao assault ili kao engeenier
    probacu malo igrati kao medic,da probam

    a sto se tice killova,kakvih crnih 1000,ukupno za sada imam 100-ak killova i oko 300 death-ova a sa jednom puskom nemam vise od 40ak killova :D
    doduse igram slabo,nema se vremena bas ali nije lose za pocenika,omjer 1/3 :p

    btw.kod mene nema nikakvih problema sa igrom za sada a skinuo sam je preko origina i update-ovao
     
  16. ibran

    ibran Aktivista

    Ajde dajte servere i nikove gdje se trošite.
    da se malo okupimo na BC2.
    Moj nik je: kratki11
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja igram na random serverima,vidim koji je pun i udjem
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Bila je negdje tema na forumu sa nickovima HWB raje za BF BC2, pa prelistaj. Vedo_BiH pa dodaj.
     
  19. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Vala u zadnj 2 sedmice nisam 2 puta igrao,nema nikoga od naše raje pa mi nije zanimljivo,inače najviše igram na talijanskog Arena Wars serveru only Heavy Metal 3000 tickets,tako da meč zna ponekada potrajati po 2,5-3 sata...Eo ko će neka me doda tamo na friend listu,nick mi je z1xter...
     
  20. ibran

    ibran Aktivista

    Evo probao sam dodati nekoliko forumaša na friend listu ali činimi se bez uspjeha, izbaci mi nešto kao suuccifild neznam do čega je.