Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    jos klasa s kojom je bukvalno nemoguce imati los k/d :mrgreen:
     
  2. ibran

    ibran Aktivista

    Znači definitivno sam najbolji od pozadi na našem forumu,a vjerovatno i šire.
     
  3. ibran

    ibran Aktivista

    ja i ti i gora zelena :lol:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Vec sam se zalio na ovo ali kada ste vec aktivirali temu, ima li lijeka ovome mouse negative acceleration ?

    Nemam sta igrati osim BF3 a cekam END GAME da ga palim pa bih malo BC2 ali meni neigrivo sa ovim njihovim mouse postavkama i ako sam sa njima proveo 300-400 sati igranja BC2.

    Malo sam trazio i nasao ovo: https://docs.google.com/document/d/1epI ... Ztf50/edit

    Ja ne vidim niti malo promjena. Ima Bad Company 2 Configurator koji kao ugasi negative acceleration ali meni ne pomaze. Znaci kad se treba okrenuti oko sebe treba mi A0 format podloge dok kada vrtim miš par centimetara, ono "skace na sve strane". Smanjenje brzine nije rješenje jer se ne mogu okrenuti oko sebe. Da ne kazem da je nemoguce voziti vozilo ali hajde makar se ono moze zasebno stimati sa ovim konfiguratorom.

    Ovaj problem imam samo u BC2 od FPS šutera.

    Da li je to mozda raw input problem i ak one zna sta ono tacno radi ili nedostatak akceleracije, who knows. Akceleracija u postavkama ne pomaze.
     
  5. ibran

    ibran Aktivista

    Evo šta se dešava prilikom ulaska na mapu samo se ostalo sve vidi a mapa nikako niti se može igrati pokušao u seting.ini fajlu iskljućiti Bloom kako su gore navodili kolege ali prilikom restarta sve postavke u seting fajlu se vrate.
    http://youtu.be/600-sHsbPj0
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj staviti fajl na read only.
     
  7. ibran

    ibran Aktivista

    Postavio sve na Low i došlo je sve mape preglednost, sa novim driverima.
    mada sam prije igrao na medijum dali je do drivera ili nečeg trečeg.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kod mene je na medium i radi kad se isključi bloom.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni je bloom jedino smetao na mapi Heavy Metal, u ponekim trenutcima bilo je nemoguce igrati
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Imate Bad Company 2 Configurator koji nudi gašenje blooma. Meni se recimo nije nikada desilo da dobijem black screen na 8800GT tako da je vjerovatno do drivera.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel misliš na ovaj konfigurator: http://www.evil-minds.com/smf/index.php?topic=135.0

    do drajvera je definitivno, i to novijih i to samo na win7/win8.

    na xp i starijim drajverima nisam vidio da ima pritužbi.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, na njega mislim.
     
  13. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Hvala za ovaj Confg,umorio sam se sa podešavanjima u onome Settings.ini,budući da je novi komp,sada će daleko bolje fajcarat...A i poželio sam se BC2,ako ima ko raposložen za Team neka se javi na PM..,
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na kojim serverima igrate,da i ja uletim,nisam zadugo a team speak nisam nikada instalirao na komp
     
  15. ibran

    ibran Aktivista

    Ovaj confg je pra stvar prema onim podašavanjima sa fotografija sa ovog linka http://www.evil-minds.com/smf/index.php?topic=135.0
    Moja grafa 9600GT ide sa postavkama HIG i na maksimalnoj rezi monitora 1366x768 sve pohvale.
    Ja sam večinom kad uletim na RUHS serverima Dousthland 2012,freeHad-OASIS
    Ako znate gdje naša raja igra dajte server.
     
  16. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Nisam igrao BC2 od sredine Decembra prošle godine,najviše igram Heavy metal.Taman bi bilo ekstra preko TS-a radi lakše komunikacije,a i gotiva je...Eo večeras ću install pa da se malo vratim na staro,dojadi i ovaj BF3 ponekad.Bujrum.Svakako javite mi se na PM pa da to organizujemo,ha ja,šta se sustežete...
     
  17. ibran

    ibran Aktivista

    Evo nekoliko servera gdje je živo.
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije mu updatean BF na zadnju verziju, al 100%. Uninstalliraj igru, izbrisi komplet folder pa sve jovo nanovo i imat ce 3x vise servera.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, kao sto je tebi bilo. Ja neki dan ubacio backup ali jok. Nece da odradi update pa hajd. Morao je bas brisati i downloadovati od nule.