Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Kod mene opet log in problem,dodje mi da prestanem ovo da igram...
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista


    valja je taj bug jso tu. mozes nekoga dodati samo ako ste obojica online :smt005
     
  3. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Igraj i vidjet ćeš,ja sam jednoga dobro upamtio nick REAL RAGE,sa samo kakvih razdaljina taj lik radi kilove pištoljem...Jao!!!
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bc2 je zlatan kakav je bf3
    kad skinem bc2 dodat cu te kao frenda, dogovorit ceno se za pucanje

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Jedno pitanjce..

    Kako hendlate cinjenicu da je u BC2 brzina misa kada drzite pusku na kuku i kada nišanite optikom/sa ramena, gotovo identicna ?

    U BF3 je recimo brzina misa kada ciljas sa ramena gotovo upola manja nego sa kuka, radi lakseg aima. Tako je i na ostalim FPS naslovima koje sam prbao a da se sjecam toga. Npr u RO2 ako nije 3-4 puta sporiji mis kada ciljas sa ramena.

    Da li je to bug, ima fix, nekome je "ovako" nekome "onako" ili.. kako je - tako je ?


    Meni gotovo nemoguce igrati BC2 nakon BF3 ili nekog drugog FPS naslova. Moze da se brzina misa spusti mnogo radi lakseg aima ali imam malu podlogu misa pa ne mogu miš plaho vozati naokolo.

    Prije se na to valjda navikao dok sam igrao BC2 ali sada da se vratim, ne ide niti ga imama na računaru a davao sam mu nekoliko puta šansu.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Stvar navike, nikad to ni primjetio nisam xD Kad se stelnes, to onda ni ne primjecujes & ne smeta ti.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas uletim na BC2 sa pajdom, nakon sigurno mjesec. I odlicno nam bi. Odigrasmo nekih 10-15 partija. Ko da smo svaki dan igrali, bez problema se navikli. JEdino sto mi je teze se naviknuti, je losiji hit detection. Hip fire ide ko puter na BC2. Pogotovo sa izinjerskim oruzjem. Nikad nisam imao problema sa tim. Ali nisam ni obracao paznju je li ista brzina kad si ADS ili kad hip pucas. Bas obratim paznju iduci put.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja jednom upalo nakon BF3, nisam kuće mogao naciljati.

    Ma da, stvar navike ali mi se nije dalo igrati upareno sa drugim FPS-om, konkretno BF3.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    F2000 sa optikom je predobra, u zadnje vrijeme vecinom nju koristim, i meni najdrazu, thompsona :D
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas testirao aiming down sight i hip fire brzinu pomjeranja, i razlika je derasticna. Skoro pa u pola brze ide kad hip pucas.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, tako bi i trebalo, ali kod mene nije.

    Zamolio bih one koji imaju BC2 na kompu da probaju. Znaci treba mis biti sporiji kada se nišani sa ramena.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na koliko je u vas sensitivity na BC2,je li igrate sa manjim ili vecim sens-om ?

    kod mene je na svim FPS-ovima malo veci,nekako sam navikao,prije mi bila mala podloga a sada je velika ali opet mis malo pomjeram,naviko tako :)

    i jos nesto,ima li efekta kada se puskom puca na auta,helikoptere,pravi li to stetu ili samo rpg,tenkovi i ostala teska artiljerija
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja malo mozda smanjim od defaulta, jer inace polako igram, pa mi ne treba neki veliki sensitivity, a i tad sam ubojitiji :D
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    možda će neko od vas iskusnijih bc2 igrača biti u stanju da mi pomogne oko problema kojeg imam od sinoć.

    naime, čim dođem do dijela kad trebam izabrati klasu, mapa postane crna. vidim sve drugo osim same mape, dakle vidim odabir klasa, vidim mini mapu, health status, ammo status, oznake drugih igrača, oznake zastava, sve poruke na ekranu, ali sama mapa je crna.

    i koju god mapu da probam, koji god server. ništa nisam mijenjao na sistemu osim instalacije ie10 jučer.

    najnoviji nvidia drajveri već bili instalirani i sve radilo ok do sinoć.

    zna li neko šta bi moglo biti? googlao sam i našao da se i drugima to dešavalo, ali su rješavali tako što bi brisali settings.ini ili postavke u njemu ručno mijenjali. probao oboje, ništa ne pomaže.

    ne znam šta dalje da radim.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni se to desava i nema te problem na LOW postavkama. Pokusaj sa par vrsta drivera vidi da li ima promjene. Nisam detaljno trazio rjesenje.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    evo riješio sam zasad, pa ćemo vidjeti u narednim danima. treba isključiti "bloom" u settings.ini i restartovati komp (?!).

    ali:

    1. nije mi se to prije dešavalo

    2. našam sam na nekom bc2 sajtu da novi drajveri mogu to uzrokovati

    baš bezze da nešto moraš isključivati da bi ti radilo, a do preksinoć sve bilo u dure.
     
  17. ibran

    ibran Aktivista

    E kolega de mi navedi put gdje si ti ovo iskljućio nemogu da pronađem nigdje i mene počelo zezati nevidim mape a ostalo sve ko po loju.
    Hvala!
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    [​IMG]
    Ko se razumije u ove brojke.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    K/D ti je 0.42, neuspjevas prezivjeti duze od minute i po, znaci los si :)
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Biti los i nije tako crno,al biti losiji od mene....e to je vec nesto :D