Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. ibran

    ibran Aktivista

    Zadnja je verzija to jest ova što si je ti naveo.
    Ovo su serveri iz moje Historije na kojima najčešće igram i vrlo su aktivni.
    P:S de mi recite zašto kod mene neće rpg da prati pikado jeli treba još nešto dodatno uključiti ili neki taster držati piknem pikadom vozilo helikopter i kad gađam rpg-om neće da prati oznaku pikada, do čega je.
     
  2. ibran

    ibran Aktivista

    Haj dajte neke od servera gdjebi naša raja igrala kad imaju vremena za to da se malo družimo ako ima interesanata,da se pucamo.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    M136 AT4 ne moze pratiti tracer. Mogu ga pratiti M2 Carl Gustav AT & RPG-7 AT.
     
  4. ibran

    ibran Aktivista

    Ma jeste baš tako ali ja kad got probam RPG-7 i M2 da ispalim na zakačeni pikado na vozilo ili helić ne ide prema njemu,već pravo vjerovatno ja nešto ne odradim kako treba.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa moras nisan (zoom) drzati par sekundi na objektu na kojem je zakacen trace. Cut ces zvuk i onda ga ispali
     
  6. ibran

    ibran Aktivista

    Hvala ti Vedo druže na pomoći ja sa zoom nišanom samo trnutačno nišanio pikado nisam čekao ni sekunde, e sad ču malo biti ubojitiji
    heheheee.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e jesi i naso koga ces slusati, Vedo njub zivi u bfbc2 :p :p :smt003 :smt003

    PS: E nek si poslusao Vedu, Vedo kralj kraljeva bfbc2 :p :p :smt003 :smt003
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator


    A ti naso' admina prozivat :smt003 :smt003 :smt003
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hajd suti, jos nisi ni do 50tog lvl-a doso :p znaci, nisi u ekipi :) :)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Lolol

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vidis ti njega pepeljara, edituje moje postove i hvali se da je neki king ccccc :smt003 :smt005 a ovdje i ne smije reci da igre nije poigrao otkako se ozenio :mrgreen:
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sam prije nekog vremena mijenjao drivere i nisam ulazio u BFBC2 i sada udjem i naletim i ja na probleme sa black screen prilikom postavki vecih od LOW
    skinem ovaj konfigurator ali kod mene je iskljucen bloom a opet nece
    btw. je li treba onaj .dll file ubaciti u igru,onaj koji dodje sa ovim konfiguratorom ?
    treba mi makar na medium postavke a ovako na low i ne vidis covjeka,tesko igrati
     
  13. ibran

    ibran Aktivista

    Zippoo uradi postavke kako su na slikama u konfiguratoru na ovom gore linku i trebalo bi da bude sve ok.
    Meni je sada sa ovakvim postavkama sve na največim postavkama HIG grafička je 9600gt.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. neurofunk

    neurofunk Novi član

    Ne radi vec tri dana.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    ima fix, kreiras novog lika sa imenom da su sva slova mala, tj. lower case. Onda se loguje ok. Al ko je lud ispocetka sve otkljucavati.. Nadat se da ce EA ovo rjesiti sto prije..
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zar još igrate ovo pored bf3?

    meni da može dobro raditi, ne bih ni pogledao više bc2.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    BF3 i BC2 su dosta razlicite igre. Prvenstveno sto je BF3 fokusiran na conquest modu a BC2 na RUSH modu. Rush je poprilicno meh na BF3 jednako jkako je i conquest na BC2.

    Tako da se ipak mogu igrati uporedo.
     
  19. bug

    bug Aktivista

    Bez obzira sto je rijec o pojednostavljenom BF-u, ipak je rijec o spin-offu, BC2 je, imho, bolja igra od BF3, ako nista zabavnija je. Iako je BF3 igra koja nudi dosta vise i neke stvari su nesumnjivo bolje, BC2 mi je cak zadrzao vise battlefieldovskog osjecaja od BF3.
    Vise je stvari tome uzrok, ali mislim da je osjecaj napucavanja glavni razlog. BF3 je unio malo vise COD-ovskog osjecaja napucavanja (low TTK), takodjer netcode u BC2, na koji su se svi zalili je ispao bolji nego ovo sad u BF3, gdje je kolicina instant deathova nenormano velika. Ima tu jos nekih stvari, npr. bolja destrukcija, i fali mi to da vojnici u frakcijama govore na svom jeziku a ne engleski sa ruskim naglaskom (trebalo bi biti ovako opet u BF4).

    BF3 je bolji kad su u pitanju vozila (BC2 je ipak infantry fokusirana igra), naravno vece mape i 64 igraca, ali nekako djeluje previse dumb down za jedan BF naslov, mislim da su to i iz DICE-a na neki nacin priznali.
    Lars Gustavsson said the renowned game maker had learnt from its mistakes, having designed Battlefield games for a console audience that is far more "hardcore" than the development team originally thought.
    In some areas we were dumbing it down too much, and we underestimated console gamers
    Stvar je u sitnicama, BF4 je cini se napravio dosta dobrih promjena i izgleda kao da ce biti sve ono sto je pravi nasljednik BF2 trebao biti, ali sve dok se ne zaigra nece se se znati je li zaista tako.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni je jos uvijek 1942 najdraza od battlefield serije.