Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. KingT

    KingT Veteran foruma

  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Slabo.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cisto za imati na umu kada se gleda i slusa bilo koji Youtuber u vezi EA igre.[​IMG][​IMG]
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Naosiji trailer što pamtim. Nemaju ni oni više ideje ni želje da šta promijene nego samo stancaju. Ovo mi liči na nasminkani bf1. Bf serijal je propao definitivno, naravno ne mislim u financijskom smislu.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I meni lici na BF1 samo sa drugacijim settingom.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Pola sata gameplaya, od nekog anonimusa

     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited: Jun 10, 2018
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta je sa ovom gradnjom bunkera, je li to na nekom modu dostupno, ili ce biti i na conquest modu?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Sada svaki vojnik moze da gradi na mjestima gdje je gadnja namjenjena.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Osim sto ces moci graditi bunkere da se ukempas da ti samo okice vire. Mozez isto tako sebi spavn mitraljez ili antiair gun. Lol plus moces sebi zakacit antiair gun za tenk i vuci ga sa sobom, i u voznji neko ce moci sjedit za njim i pucat. Barem sam tako skonto. Lol uglabom zvuci debilno.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gradis onoliko bunkera i time odajes svoju lokaciju neprijatelju. Onda ga neko sa jednim panzerfaustom raz*ebe za sekundu ili jos gore V2 ti doleti. :)
    A ko i prezivi, komad zida i plafona ako padne na tebe praviti ti damage.
    Mislim da na to igraci nece gubiti puno vremena.
     
    Last edited: Jun 10, 2018
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos je na na vec predodredjenim lokacijama. Nije kao u Fortnite da pravis gdje hoces, to bi bilo zanimljivije. Cak i onaj mitraljez sto support moze napraviti je isto na predodredjenim lokacijama. Ispocetka ces moci iznenaditi nekog ali cim ljudi nauce mape gotovo.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ti mitraljezi su prakticno ono sto ima u BF3 i BF4, fiksni sa limitiranim uglom koristenja. Bas su ostali bez ideja.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ovo je BF1 sa promjenama. Identicna igra jbt. Isti run and gun. Manja razlika nego izmedju BF3 i 4.

    Meni ne smetaju novine jer se jos ne zna kakav ce biti game flow na mapama. Kakvi ce modovi biti, kakav ce njihov battle royal izgledati ali me gameplay uopste ne privlaci.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni uopste ne daje dojam da je battlefield, a ne pogotovo ww2.

    bas kao neki obican shooter sa ww2 tematikom. nista vise.

    nema tog vise negok bf feelinga sto je prije bilo, dovoljno je se vratiti unazad na bc2, bf2 i vidjeti sta je battlefield.

    ovo je mrtav serijal, bar iz perspektive nas veterana ovog serijala.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Necu vise pratiti cekat cu alfu ili betu kakvu da probam pa onda da vidim na sta lici. A gledat i slusat komentare youtubera o BF5 nema poente posto oni nista nesmiju ni reci i ovako i onako.
     
    RaP likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Svi su sponzorisani by EA. Inace, ovo jeste rana verzija igre ali neke animacija izgledaju grozno za BC2 standarde. Kao placeholder.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Esh

    Esh HWB

  20. NAILS

    NAILS Moderator