BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    brzina i dalje ista ...
    koji olos
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Adsl je koma ovih dana,pogotovo što se tiče pinga...kao da sam na kablovskom :x
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Kablovski operateri su poznati po odlicnom pingu.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    jasta,ko sto je bihnet poznat po niskim cijenama i flatrateu :lol:
    ja ne mogu uploadat na newse,a jos mi brzinu nisu promjenili :evil:
     
  5. Zombie

    Zombie Aktivista

    Pogotovo Globalnet :mrgreen:
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Ne mogu se pozaliti na ping na logosoft u posljedne vrijeme. Vishe nego odlican.Kao i uvijek. Mozda u 2 godine sam imo 2 problema sa pingom i to je to.
    No ovaj ADSL sve mi vishe smrdi da ili nisu sposobni da izvrse tranziciju ili fakat su uzeli preveliki zalogaj. Jer bitno je degradirana kvaliteta ADSL usluge.
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Moj jaran koristi taj globalnet(na stupu) i imaju finih paketa u ponudi..., koristi nekakav MIDI paket:
    1,5Mbit-download, 1Mbit-Upload, 9GB Limit, i sve to za 35KM!!!
     
  8. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Dakle prijavio sam se za ADSL 15. januara ove godine. Dani prolaze u iscekivanju njihovog poziva i konacnoj obavijesti o prikljucenju. U svom tom iscekivanju malo sam se raspitivao i ima li neko stelu :) Jedan od razgovora je bio ovakav: ma znas sta, ovaj nas prosli direktor je usrao neke stvari i pokusao ubrzati stvari na neadekvatan nacin, mozda ces jos toliko cekati na prikljucenje! :twisted: :twisted: :twisted:
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bome su povecali brzinu, ruku na srce, nisam ni osjetio, ko kad nista ne skidam s neta.

    [​IMG]
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a kod mene nikad sporiji surf nego danas podsjesti me na nekadasnja vremena dial up kad je nedjeljom bilo uzasno sporo :)

    a brzine
    upload 156
    download 872
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gotov polovina mjeseca, a meni brzina ista, ma šta ista zapravo nikad sporije nije bilo :smt005 Ovo je žalosno :roll:
    Ima li iko iz Telecoma da čita ovaj topic :roll:
     
  12. Amash

    Amash Aktivista

    Mozda bi i citali da se znaju koristiti kompjuterom :mrgreen:
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Ako si iz rajvose, zovi odmah 1422, tamo ce ti onaj kloc "manuelno" prebaciti, kao sto je meni jutros!!!
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Od kako vas se više prijavilo na 9G meni sporije nego ikad. Hajde brzo vraćaj se na one stare pakete ako vam ne odgovara. :D
     
  15. artemis

    artemis Komšija

    Evo meni konačno povećali brzinu,oko 400kb/s sa rapida i ftp-a.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Kojeg ftp-a, bihnet-ovog, nemoguce..koliko ja znam ukinuli su ga...!!
    PS. I meni jutros povecali brzinu, al sta je ovo ljudi moji, sad mi ping na call of duty 4 skace na 250-300 i ne smanjuje se..naprotiv...oooo..majko moja..reko 2Mbit-a, sad ima da bude 50-60ping...racku..3puta veci :evil: :evil: :evil:
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    artemis vjerojatno ima acc, a sve i da ima, 400kb/s??? :shock:
     
  18. Amash

    Amash Aktivista

    Imao si dva ftp-a uvijek, onaj "tajni" na kojem je sve bilo i onaj public na kojem nema niceg vrijednog. Tajni je po svim prilikama namijenjen uzem krugu ljudi, mislim da nije ukinut.

    Kod mene komotno ostvaruje brzinu od 420-430KB/s preko nekih rapidovih servera, pa bemga jel 4 megabita ili nije :)
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ok preko rapida, kako si napisao mislio sam da skidas sa bihnetovog ftp-a (onog "tajnog", kakav public) tom brzinom. Enivej, tamo je sve kao i prije, dok se na tajni moglo uc bez pass-a? Bilo je bome dobrih stvari tamo, steta pa papci ukinuse. Kad sam otkrio ftp presto sam koristit news grupe. :mrgreen:
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    blago tebi , meni ne mrda preko 220 , klocevi