BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator


    Reko bi neko da cemo mi biti ispred cijelog svijeta, stalno postavljaju nesto novo. :lol:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Svjesni su problema, shodno tome radi se na nesto na tome. Mislim da BoLa zna nesto vise o tome :)
     
  3. Tandrli

    Tandrli Aktivista

    ljudi nemojte tako
    upravo ona 44mil su upotrebili za prelazak sa komodora na 386
     
  4. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Ko je taj BoLa?
    Gdje je taj BoLa?
    Bollllllaaaa...
    Ma u stvari i to je dovoljna informacija da rade nesto :)
    Enise, nisam htio otvarati novi topic radi ovoga ali mislim da si definitivno zasluzio jedan. Otkako si ponovo aktivan i kako si uveo novine (najprije vijesti) forum je vise nego odlican. Hvala ti...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Hvala vama sto redovno dolazite na forum i svoje znanje i iskustvo dijelite sa ostalima, a mi cemo sa svoje strane dati sve od sebe da bude "vise i bolje", onoliko koliko nam mogucnosti dopustaju.
     
  6. Tandrli

    Tandrli Aktivista

    OK citava prica je ova
    desilo se jednog četvrtka ...

    Radnici postavljali stub, iskljucili mi telefon neplacen racun (zagubio se u masi), stari nesto radio u velikoj blizini tel. kabla, .. povrh svega nako grubo sam u uticnici gledo dal je sve spojeno .
    i dojde cojk danas ponovo spoji kontakte u uticnici i sad sve frcera

    crni četvrtak
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Zli petokolonasu! :D
     
  8. BoLa

    BoLa Aktivista

    Nema na cemu, evo jos jednan moj doprinos ...

    +1 spam
     
  9. pepe_le_pew

    pepe_le_pew Novi član

    zna li iko gdje je taj forum za free zonu? mislim gdje se newseri dogovaraju oko aploada ..
    neki je djavo sad oko sifri, treba se saznati koje su itd ...
     
  10. artemis

    artemis Komšija

  11. zoi

    zoi Veteran foruma


    ma ja,da ti je se naskidati,a da se nista ne stavi :smt004 treba se sta i uploadati,da bi se doslo do sifri :|
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam sve manje na free zoni. Ono sto me zanima pokusavam nabavit na druge nacine. :D Doduse, na free zoni jedva da ista vise i ima.
     
  13. Zombie

    Zombie Aktivista

    I to sto kazes, pokusavam i uspjevam nabavit, i to na mnogo bezbolnije nacine nego sto je free zona.
     
  14. artemis

    artemis Komšija

    Lakše se snaći na druge načine,koliko bezze vremena potrošim na FZ a ne isplati se.Evo zadnjih mjeseci skoro da i ne koristim FZ.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    nah bas me interesuje sto se to kod vas nema sta naskidati,a kod mene ima :roll: od onoliko serija/filmova/igara/muzike/animea/ostalog sadrzaja da bas niko nista ne nadje,to znaci da stvarno sve imate :D
     
  16. Esh

    Esh HWB

    warez boys, lakse malo ..
     
  17. monK

    monK Komšija

    Ne koristim free zonu, 9G zadovoljava moje potrebe sasvim OK...

    s tim da je ping kritičan povremeno i brzina i nije baš kao što je bila predviđena...

    elem - je li vi imate probleme sa pingom?

    Imam povremeno kritičan lag u Guild Warsima...
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Da, cesto ima problema sa pingom. Samo pitaj Bolu, on drzi pipu u BIHnetu :)
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    naleti problem sa pingom,periodicno -.-'
     
  20. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Za razliku od proslog mjeseca, ja sam prezadovoljan pingom sada!