BH Telecom mobiteli

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ColdFire, Aug 18, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    to znam, to je standardni feler..
    sad cu flashovat mobitel na najnoviji firmware, jest da je 1% da je do tog al eto..
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nije ti do firmwarea nemoj bezze fleshat da nebi se desilo ono najgore. znalo se i meni desiti ali bi proradilo iz par pokušaja. radije sačekaju jutro pa nazovi službu za korisnike.
     
  3. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Dosada sam imao 2 moba iz BHT-a,u pon planiram n97 uzeti.Prvo telefon koji sam uzeo kod njih bila Nokia 6233 (mob. nikada nije imao problema ,kasnije sam ga prodao ),uzeo onda k850i (isto tako mob nikada problema nije imao ,i njega sam prodao da bih uzeo iPhone),sada sam bez moba vec par dana,planiram u pon uzeti n97 (35KM rata na 2god,midi30)
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Jesam baskuz, pa ja toliko plaćam N96.
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    :D ....a neznam,mob ispadne nekih 880KM... u radnjama je oko 750...s obzirom na kvaltietu garancije i trajanje mislim da je ok.
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Ok je jer nećeš dati novac odjednom nego na rate, što je u većini slučajeva olakšavajuće. A mobitel je inače ekstra.
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Nisam bas siguran :D...citam rezencije i vecina ih kaze da je "los" u usporedbi s Omniom HD ili 3gsom ili Touch Pro 2,ali jbg kad jedini on od navedenih ima u ponudi bht-a.
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa da. Ja bih radije Omniu. Ali nje nije bilo u ponudi. Najjači u ponudi kada sam ja bio je ovaj N96. Uzeo sam njega. Ako je sada N97, svakako uzmi.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    I mene interesuje taj cookie, nije vala ni skup ,ako uzmemo u obzir koliko traze po oglasima za njega, i to "novog" :smt003

    UPDATE: Zvao ih danas da pitam u vezi ovog LG-a i generalno o "akciji", konkretno, LG cookie ima u posti na malti - 30komada (s tim da ona "misli" da su navodno "naruceni" tako da moram "pozuriti" ako ga mislim tu uzeti :roll: ) i na markalama - 70komada, cijena 239KM (PDV uracunat), uz to ide kartica i po 50 poruka svaki mjesec besplatno (uz uslov da se svaki mjesec nadopuni kredit u vrijednosti najmanje 5KM), a naravno da se moze i uzeti na rate, i to da se placaju preko racuna za fiksni ili (ko ima) bilo kojeg postpaid paketa :smt006

    PS. Usluga "Donesi mi na vrata" ne vazi za akcijske ponude (DAMN) :!:
     
  10. Đole

    Đole Novi član

    Koji su to prevaratni, neshvatljivo. Odem u poštu oko 13h pitam ima li LG Cookie na stanju, kaže ima. Dok sam otišo kući po pare, 13:20h druga žena na šalteru, kaže "nema, evo sad se prodo." Jašta je već se prodo :roll:
    Debili prevarantski, razgrabe sebi fonove. :evil:
     
  11. Venom

    Venom Aktivista

    Jedno pitanje, fakticki svi ovi bht telefoni i sve ove cijene koje vidimo su ustvari BEZ PDV-a?
    Ako je tako , a sigurno jeste, oni hladno uzmu 150+ km na ovim "skupljim" telefonima.
    Kontao sebi uzet 6710 , al izadje me onda na kraju 620km ukupno jbt...
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bez PDV_a su cijene i ako uzmeš na rate sav PDV ti dođe na prvu ratu, pa bujrum :lol:
     
  13. Venom

    Venom Aktivista

    Pa dobro, placao 40 ili 44 mjesecno ne igra toliku ulogu, al opet kradu :mrgreen:
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Sav pdv dodje na prvu ratu, znaci prva rata ti nece bit 40, nego 140, a mozda i vise, zavisi koji si uzeo mob :)
     
  15. Venom

    Venom Aktivista

    Ma znam, dodje me prva rata 90pdv-a plus 44km i plus jos 15 onih od mobitela. Al sta ces, previse mi je dati u nekoj radnji 450-500km, lakse je ovako iako je lopovluk :mrgreen:
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Zasto bi bilo previse kada i ta radnja ima, kao i spomenuti "prevaranti", garanciju na svoju robu, a ta "izvlakusa", fol nije "origigi" ne pali, jedino ako si slijep pa ne mozes vidjeti fon i provjeriti da li se radi o originalu!?
     
  17. artemis

    artemis Komšija

    Pricajte sta hocete, ali prodaju oni bruku mobitela ovako, ajde barem su orginal, i bez vodafon i sl. naljepnica... gore mi je kad vidim u fisu one nove mobitele sa vodafon mreze i njihovim logom.
     
  18. Venom

    Venom Aktivista

    Gdje sam ja spomenuo da nije "origigi"?. Ja sam samo rekao da nemam kesa toliko, pa sam ovaj put uzeo preko bhtelecoma jer jedino tako mogu na rate uzeti telefon. A naprotiv uvijek cu radije uzeti mobitel za cash, nego bit vezan za nesto godinu ili dvije.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pošto nema ove nokie 5800xm, dvoumim se između one nokie xpress od 175KM i cookija. šta uzeti?
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Cookie je smeće žešće, zaobiđi ga u širokom luku, dosadio mi je za sat vremena korištenja, al ono bukvalno, preporodio sam se 6220classic nokiom poslije njega.