Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Apr 29, 2010.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Brand (koliko znam CAPRIOLO se sastavlja u Srbiji) i po koju recenziju na netu prosvrljat i lahko se odlucit...
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bogme ima ih i po 3-4 milje. :smt006
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako samo plazas po asfaltu onda obavezno neke gume sa manjom sarom, prije je u sava salonu bilo njihovih i dunlop guma, sada jedino preostaje kenda flame
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [​IMG]

    Iron Horse Maverick 3, za sokaka, i do posla :)

    (slika s neta, moj je siv)
     
  5. neko

    neko Aktivista

    haha, prosle godine prodo istog, ct 3.1 ako se ne varam, 350KM u Mercatoru, veoma dosadno pedalati u mjestu :D
    kad sam ga prodavao, izgubio sam samo 30 KM, tako da se ne zalim puno :D
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    Auu odkad ja svoje nisam izvukao iz garaze, jesenas sam dobro sletio na liscu, super prosao, ali otad sam se ohladio :lol:
    Ili kada prolazis kroz tunel, pa te kamioni samo otpusu do zida :smt005
    Ma najgore sto fakticki moras prvo autom negdje da se odvezes pa tek onda na bajk,

    Inace kod mene je onaj polar mirage pro, sa full opremom :mrgreen: , ima mu vec finih godina, samo gume jednom mijenjao, sasvim zadovoljan,....
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni se lično ram ne sviđa.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Dali neko zna gdje tacno dodje neka radnaj za bike-ove u hotonju? Preselili su se sa Marijin dvor-a (preko puta Imtec-a) u hotonj.

    I dali valja cemu Alpina Matrix bike? Znam da nije bog zna sta ali mislim da ce posluziti mojim potrebama.
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ako neko zna u Sarajevu da neko prodaje polovan BMX do oko 100 KM molim da mi javi, evo sta zelim:
    [​IMG]
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imao sam ja BMXa slicnog ROG, prijeratni, ocuvan dosta, ne znam jel trenutno dostupan u garazi nisam zalazio dole godinama :)
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne vidjeh ovu temu ranije... u zadnje vrijeme sam se navuko pravo...u teretanu ni ne idem vise.... samo bajk i pici naokolo....ZAKON....
     
  13. neko

    neko Aktivista

    a ja vec dvije godine kontam da uzmem bajk ali nemam prostora u stanu da ga ostavljam, a u podrumu ne smijem ni pertlu ostaviti, odmah je neko odnese. meni bi taman bio jedan GT agressor, ubio se za "vrelaka" :D pocecu sanjati kako pedalam kol'ko mi se kupuje.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo uzeo novog dorata, Avalanche 3.0. Dvoumio se između 2.0 i 3.0 ali mi se čini da je 3.0 skroz ok tj. ne vrijedi onaj 200km više. Danas ka izvedem prvi put u šumu:)
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Nek je sa srecom i sto manje kvarova i brobijenih guma imao :wink:
    Evo ja smekim jedne s kevlarskim umetcima, kao 100% ne probojne, cekam izvjestaj od druga koji par dana da se izvoza pa mozda nabavim!
     
  16. pac

    pac Komšija

    Posto je bio Avalanche? Nemogu ga naci na ciklocentar.ba.
     
  17. Juka

    Juka Komšija

  18. neko

    neko Aktivista

    dorat ti je za deset, cestitam i sa srecom :)
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nek je sa srećom! btw kolko teži?
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mislim da je nekih 14kg.