BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Re: Turska-BiH

    Ma bice ista utakmica kao i prosla, na kraju Turska - BiH 1:0.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    6.20 je kvota na nasu pobjedu na bwin pa navalite optimisti :D
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Bacih grah maloprije :smt003

    [​IMG]
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Turska-BiH

    U slijedece dvije utakmice osvajamo 4 ili 6 bodova. Koliko gdje, to ne znam. :smt005
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Turska-BiH

    Mogo bi nas Fatih terim spustit malo na zemlju u subotu, ovoliko euforije ne pamtim jos od vremena danske. :mrgreen:
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Turska-BiH

    ja sa bodom prezadovoljan . previse euoforije kao i uvijek , bojim se hladnog tusha :D
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: Turska-BiH

    Bitno je da ce Dodik ovaj pu navijati za nas, tako bar rece: "samo kad igrate protiv Turske" :)

    Ja mislim da cemo uvaliti prvi gol, ali da Bog da da pobjedimo. Vazda nam pada snaga i koncentracija od 60 do 90 min. Mislim da i oni imaju prejak motiv, jer nije isto ici u goste na krilima protekle pobjede i ocajnicki traziti pobjedu ko Turci (zbog Belgije), da ih navijaci ne bi zasuli kamenicama.
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Re: Turska-BiH

    AKO BOG DA DICEMO MI I TURKE I ARMENIJU....
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Turska-BiH

    Igrali smo i u proslim kvalifikacijama protiv turaka i nije navijao za nas, m***cu mu. :smt003
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Turska-BiH

    mislim da treba biti zadovoljan dobrom igrom ,a golovi i rezultat su cesto puta manje-vise pitanje srece
     
  11. Juka

    Juka Komšija

    Re: Turska-BiH

    nama samo pobjeda može pomoć...
     
  12. Alfa

    Alfa Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Slaba je fajda od dobre igre a lošeg rezultata. :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Ko stvarno vjeruje u pobjedu, ulozit ce 50 eura na nasu pobjedu i castit ekipu s foruma, normalno :)
     
  14. Alfa

    Alfa Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Da nije prijedlog možda povod ličnog primjera. :lol:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Mozda je u pitanju neka simbolika, no svi znaju da sam ulozio na Hrvatsku protiv Njemacke kad je bio isti omjer i dobio. Cudi me da se niko od ovih 'sporstkih novinara' nije sjetio toga :)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Re: Turska-BiH

    Ostali smo bez Safeta Nadarevica kojeg ce vjerovatno Ivan Radeljic, a igrat cemo onu defanzivniju varijantu sa 5-4-1, dakle, samo sa Dzekom u napadu. Valjda izadje na dobro, ali eto ne mogu se oteti utisku da bih vise volio da igramo u kombinaciji sa 2 napadaca.
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Re: Turska-BiH

    Bit ce Misimovic tu negdje, vjerovatno je ta formacija ustvari 5-3-1-1.
     
  18. Alfa

    Alfa Aktivista

    Re: Turska-BiH

    Muslimović je i dalje upitan, najvjerovatnije jedan špic.
     
  19. kaiser

    kaiser Aktivista

    Re: Turska-BiH

    ili to ili
    ce biti 3-5-1-1
     
  20. Re: Turska-BiH

    idemo Bosna pa vrijeme je da i mi dobijemo nesto da krenemo dalje .... al imam jednu zelju kakvi god rezultati budu do kraja zelio bi samo da vidim ciru koliko god je to moguce kao trenera nasih jer covijek ima pricu ima iskustvo drzi disciplinu sam da ga oni supci iz FSBIH neotjeraju onda idemo svi zajedno da ih zapalimo mamu im lopovsku ... hvala sto ste me saslusali!!!!