BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Svaka čast za naše momke. Pobjeda zlata vrijedna bez obzira na sve što se događalo. Belgija je ispala jako "zelena" sinoć, pravi naivci na čelu sa jako lošim selektorom, i baš mi je drago zbog toga.
    Nakon četvrtog gola emocije su "proradile", suze su mi same krenule. Slabo smo počeli utakmicu, malo su nas pritisli na početku ali srećom naš prvi udarac na njihov gol (čitaj Džekin) završio je u mreži. Imali smo i malo sreće jer su nam pogodili dvije stative ali sve u svemu dobra partija naših.
    Sad na revanš u Zenicu po nova tri boda. :mrgreen:
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pokusao je sudija preokrenuti barem na 4-4 al' se nismo dali, cak su nam par ofsajda svirali gdje uopste nisu niti bili, ali nema veze, kao sto Marijan legenda kaze, MI BOSANCI, ZMAJEVI, samo napred i nadati se jos boljoj utakmici u Zenici.

    "Vedo, a cujes li ti ove belgijske navijace? POSTO JA IH NE CUJEM" Uz ovog covjeka bih volio i revans gledati :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Vedo aka "upravo tako" je takodjer dao strasno strucan komentar :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    U sjedini fudbala, danas se igra i rukomet, 1/4 finale, Bosna gostuje u Svicarskoj. Mislim da nasi imaju bolji tim te da bi ponovni prolaz u 1/2 finale bio veliki uspjeh.
     
  5. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Pobjeda 2-3 razlike, Buljugija i Kapisoda daju vise od pola nasih golova :mrgreen:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Izgubila je Bosna 5 razlike. Moram priznati da je to znatno vise nego sto sam ocekivao, no nadam se da ce uspjeti da nadoknade u Sarajevu.
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo i ja gledam , 27:22 iako je na poluvremenu bilo solidnih 13:12. U revansu domaca publika i nadam se da se ovaj zaostatak moze nadoknaditi.
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Gledat ces ga uz Velida Spahu sa FTV ipak. :mrgreen:
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Kako sam shvatio, Hayat je otkupio samo gostujuce utakmice, dok ce domace, kao sto suppa rece, gledati na FTV.
    Steta, volio bih da sve utakmice prenosi Hayat.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Bas ste planuli na hype za komentatora, strasno :s
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Hoce li opet hype train iskociti iz shina :lol: Kad nas uzmu levati ovdje :lol:
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Pa bio bi veci epic fail nego u situaciji kad nas je Danska ohladila :D
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ovaj komentator to zasluzuje, ja bih uz njega sa uzivanjem gledo i prenos dzenaze, a kamoli fudbalsku utakmicu :smt023
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Jesi li uvijek tako u životu pesimista?

    Ja sam iskreno ubijeđen u pobjedu. Prvo, oni ce igrati sa mnogo vecim pritiskom nego kod kuce, tako da cemo mi opet to iskoristiti, odnosno barem se nadam da će tako biti.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Sule je papak svoje vrste, prosli put ga ja raja na Bistriku izmlatila posto je tvrdio da Sarajevo nece igrati u LP.
    U prevodu, sta vam je ljudi, svima ce biti jako drago (hype faktor 100) ako pobjedimo, bit ce i zalost dan-dva ako izgubimo, a onda sve po stranom. Nemojte samo startati neke "patriotske price". Patriotizam se ne dokazuje bibikanjem na ulici ili odlaskom na utakmicu, nego doprinosom u budzet :)

    Zato bih zamolio da vratimo na taktiku.
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    6-3-1 3 hrvaca plus 2 ca sa strane i jos jedan ispred :smt005
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Novost je sto nece igrati Muslimovic, mijenjat ce ga Topic.
     
  19. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    I to sam predvidio :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Muslimovc je bez sumnje bolji igrac, ne znam u kakvoj je formi Topic, daleko je Rusija, a i on je godina nakupio :)