BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mozda nisam precizirao, ali hajmo govoriti o fudbalski "civilizovanom" svijetu, a to definitivno nismo, pogotovo pored engleza koji su u proteklih 10-tak godina napravili cudo po pitanju fudbalske sigurnosti i sistema kaznjavanja uopce. Dovoljno govori cinjenica da imaju tzv. fudbalsku policiju koja radi nezavisno od drzavne.
    Al' nastranu to, bice cool ako se plasiramo na SP jer u tom slucaju nece biti mnogo dijasporaca papaka koji ce ici u Juznu Afriku i davati nekoliko stotina Eura za kartu.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Navodna prva postava:

     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Sta bi sa Bajramovicem?
     
  4. kAcA

    kAcA Aktivista

  5. nFare

    nFare Komšija

    Eno vijest da je i Hamil potpisao vec za BGP. :lol:
     
  6. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako ovu tekmu dobijemo, velika je prednost sto slijedi duza pauza do kada bi se trebala oporaviti komplet ekipa, uz nadu da nece biti dodatnih povreda.

    Sto se BHF tice ja bih tu samo dzukele bez brnjica pustio na tribine na prvi znak upaljene baklje, a prethodno ih izgladnio jedno 10 dana. Nasem mentalitetu samo Bog dragi moze pomoci. Ipak mislim, kao sto Sliskovic rece, razje..cemo ih veceras.
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja se bojim ovog naseg standardnog hype-a. Umislimo se da smo najbolji itd.. i onda nas neko omlati. Belgija nije nimalo bezvezan protivnik,vec su samo nas potcijenili u prvoj utakmici...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Pretpostavljam da ce opet uci 15-20 minuta.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Veceras idemo pod "hype must go on" :) Sad sam se bas vratio i na putu vidim da je vec sve mobilizovano ka Zenici, zastavke, salovi i ostali rekviziti.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja sam se vec instalirao na najblizu tacku mog hotspot-a da mogu rahat gledat tekmu preko net-a :lol:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Kad budemo igrali baraz s Italijom, ti ces biti domacin za ekipu s HWB-a :)
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Da li streaming FTV/BHT programa sa bihnet stranice uopste radi ili je nesto do mene ?
    Kliknem, pokrene se WMP ali izbaci samo "network failure" gresku.
    Firewall je ok...
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ja sam probao iz Svice da streamam kad sam bio tamo, no tamo nije radio, a izgleda vise ne radi ni ovdje s ADSL-a. Ma dobri stari TV je zakon :D
    EDIT: probao jos jednom, ne radi ni meni :?
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Svaku minutu se ovo pojavi :evil:
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I jos Turska vodi...
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Pobjeda.

    2:1
    Dzeko 2 gola.
    Najbolji strijelac kvalifikacija sa 7 golova nasa repka najefikasnija sa 18. Aleeeee
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pobijedismo :D

    Ev u Gradačcu ovi pale gume dole, sviraju, vrište, jao veselja :D

    Mogu mislit kako je u Zenici
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Dobro je... Zadnjih pet minuta me kostalo mozda 15. god. Previse smo se povukli kao sto rece komentator...Nije bilo nikoga da iznosi lopte(osim Misimovica)...Dzeku su zacepili u zadnjem poluvremenu,tako da nismo imali napada. To su Belgijanci kaznili.Kao debili smo mogli ispustit pobjedu iz dzepa ali srecom sve je ok zavrsilo. :D
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    Nova tri boda su tu 8)