BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja se bojim da cemo bas da ga spushimo :)
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Protiv Estonije? :shock:
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    zato ja kazem dobar je i remi, naravno ko ne bi zelio pobjedu, a to je i nekako realno i ocekivano...i to je najvjerovatniji rezultat al fudbal je igra i svasta se moze desiti moze svako svakog u modernom fudbalu pobjediti i cesto presudjuje sreca tj sudbina
     
  4. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ako ove ne otresemo ko slinu nemamo sta traziti u barazu a kamoli na svjetskom. Ko ce biti golman nije ni bitno, mada ja bih volio vidjeti Begovica medju stativama.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne treba olako gledati na bilo koju ekipu, u onoj golijadi od 7 komada oni su vrlo lako mogli povesti i utakmica bi otisla u potpuno drugom smjeru, i Turke su namucili u gostima...
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zna se kakav je stav foruma po pitanju politickih diskusija, a vec je jednom bilo upozorenje - ovdje iskljucivo ide rasprava u sportu. Svaka daljnja rasprava na temu belaja u ŠB ce biti sankcionisana.
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    e svaka cast odlicno razmisljanje, u sportu kao i u zivotu psihologija je jako vazna
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Citam u novinama da su turci "podmazali" neku grupu navijaca iz vana da pod "bhfanaticosi" naprave divljanje, bakljadu i ostala sranja u estoniji. :shock:
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma turci oduvali svoje ;) ja vjerujem u ove momke . nisu pali pod pritiskom protiv Turske , siguran sma da nece ni u subotu :)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    jao sve karte za spaniju rasprodate,majke im lopovske,ni karte posteno kupit ne mozes. :roll:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Pa bice barem 1000 karti slobodno od pon do srijede :) Tap-tap.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa zar nisu sve prodali?naravno interesuje me normalna prodaja,ne ova kupis za 20 prodas za 60 :roll:
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zato je i rekao tap-tap :D
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo prvih 11:

    http://sportsport.ba/bh_fudbalp-24956.htm
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama ne bojte se, biti će na stadionu karata pred utakmicu za istu cijenu koliko kosta i original, ako ne i nize. Uvijek tako bude, a uvijek udjem normalno, par minuta pred zatvaranje kapija karte budu skoro pa dzaba.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe ti si znaci veci tapkaros od samih tapkarosa :)
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Veceras po 3 boda, sve manje od toga nije spomena vrijedno!
    :)
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma bice dobar i bod samo neka turci ne pobjede belgiju :mrgreen:
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nece biti dobar samo bod. Opet ponavljam, Estonija je donja liga svjetskog nogometa i jednostavno ce biti glupo ako ih ne uzmemo. Ne mozemo i ne smijemo ovisiti o drugima, uvijek moramo igrati najbolje sto mozemo jer ako odemo na prvenstvo nece nas niko paziti, aha vi ste igrali dobro protiv onih, pustit cemo vas Bosance, eto raja ste i fino igrate.
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Bit će ovo glatka pobjeda, 0:2, 0:3