BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    my bad :lol:
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pjanic, 2 asista, 1 gol. :smt003
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Od ovih igraca sto je lako pratiti, Misimovic, Dzeko, Salihovic, Ibisevic, Pjanic, Ibricic, Spahic -- svi su u dobroj formi, igraju za svoje klubove, daju golove. Primijetio sam da je i Rahimic 'starter' kod novog trenera u CSKA. Je li upratio neko kako ovi ostali igraju? Opet cemo imati neku neozbiljnost na golu u smislu golmana koji ne brani za svoj klub :/
     
  4. dzikson

    dzikson Novi član

    Asmir Begovic, brani za Portsmouth , nedjeluje mi kao loš golman. Iako svaku tekmu nije starter prilicno je OK...bolji je od one rupe James-a...
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sto je branio branio je, opravio se James i Begovic se preselio na klupu...
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nadam se da samo nece startat Hasagica, to bi bilo ravno samoubistvu. :|
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    http://www.fifa.com/aboutfifa/federatio ... eached+rio

    Evo i zvanicno je potvrdjeno da ce drugoplasirane reprezentacije u kvalifikacijama za SP 2010 biti rasporedjene u dvije grupe, mada se to znalo odavno. Mi cemo naravno biti nenositelji. Ne daj boze samo Ruse, ko ce igrati u Moskvi u novembru tad je i pingvinima hladno. :|

    Mali je zvijer. :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ovo je ocito politicka odluka kako bi se olaksalo "tradicionalno boljim" reprezentacijama da se plasiraju na prvenstvo, no treba biti posten i reci da mi vec godinama zelimo da udjemo u taj famozni baraz jer se nadamo da tu u dvije utakmice mozemo napraviti nesto konkretno i proci dalje. U tom smislu, ako ne bude povreda te ovaj kostur reprezentacije nastavi igrati u trenutnoj formi, svejedno je koga dobijemo.
     
  9. zalizani

    zalizani Aktivista

    Nažalost i politika ne zaobilazi krovnu kucu svjetskog fudbala, pa tako da je ovkav postupak donekle i prognoziran od strane nas - kao male drzave u fudbalskom, ekonomskom i politickom domenu.
    Koliko god zvucalo bezveze, mislim da ako ispadnemo u baražu ja cu da budem zadovoljan prikazanim.
    Danasnja situacija u fudbalu je takva kakva je, i treba biti realan pa reći da država sa ligom na statistickim marginama nije ozbiljan kandidat u ocima fifinog svjetonazora.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i ja tako mislim ,btw nekad se moze vise pruziti protiv jaceg protivnika odnosno,neka jaca repka ce prije izgubiti od neke slabije koja joj 'ne lezi' nego od neke druge opcenito jace repke ili repke na istoj razini
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sjaji sjajem bosanski dijamantu Džeko. :mrgreen:
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Edin Džekson scores! :mrgreen:
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    2. mjesto na listi strijelaca BL, zaostaje 1 gol iza onog igraca Leverkusena...nije lose :)
    al' dzaba i taj gol sto je postigao kad zijanise utakmicu :)
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Begović djeluje kao školovan golman. Agilan je, stabilan i poprilično bistar. Povisok. U one tri utakmice koliko je dobio priliku u zadnjih nekoliko mjeseci je primio mali broj golova, i koliko sam pratio nijedan njegovom krivicom. Supić je ionako već otpao, Hasagić dugo već nije branio, izbor će vjerovatno pasti na Begovića. Barem je utjeha da znamo da je branio jednu i pol utakmicu dok Jamesa nije bilo, i one dvije u FA Kupu.
     
  15. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Taj gol im je donio bod jer su prije njega gubili.

    Dzeko se polako zagrijava za repku. Protiv Estonije ce biti rampage. :twisted:
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nisam upratio, sta je to bilo sa Supicem pa je otpao?
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Kartoni.
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    hehehe, ocigledno se nisam naspavao danas...jos sam odmah pregledao rezultate, kad sam dosao kuci veceras :D do mene, do mene, do mene :)
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Aha, ja se prepao da nije sta trajno :D
     
  20. Chem

    Chem Komšija