BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. extibo

    extibo Komšija

  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Po zadnjim informacijama jos jedan navijac sarajeva je preminuo.
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Nesto slicno su uradili i kad je gostovao Velez. Izgleda da je i jedan policajac preminuo.
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Samo treba dati policiji pune ovlasti da biju, podijeliti im one američke elektro šokove, puške sa gumenim mecima i CS suzavce. Kad nadrlja par skupina navijača vidjećeš kako se lijepo poslije posafaju.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Podjelis im to sve i oni ce onda da biju gostujuce navijace sa tom svom opremom naravno.
     
  6. extibo

    extibo Komšija

  7. Esh

    Esh HWB

    Suzdrzite se od komentara koji ne mogu ostati na ovom forumu. Pitanje je samo koliko ljudi mora poginuti prije nego sto se donesu adekvatni zakoni te obracuna sa huliganima.. Da ne bude sad nekih politickih konotacija, slicne stvari su se desave u citavom svijetu dok se kroz zakon, stegu i obrazovanje/kulturu neke stvare nisu rijesile.
     
  8. Chem

    Chem Komšija

    Kako su nam komšije počele raditi na tome,lagano se staje u kraj huliganima,izgleda da se moralo ovako nešto desiti da bi se javnost malo dozvala,ali sudeći po prijašnjim dešavanjima da će ovo aktuelno biti jedno 15-20 dana i nikom ništa...nadam se da neće završiti kao onda kad je poginuo navijač željezničara...iskreno navijam za Sarajevo i ovo me boli vjerovatno više nego navijače ostalih klubova,ali mislim da ni država ne može pzuno učiniti ako mi sami na sebi ne poradimo kao navijači svojih omiljenih klubova...
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Ovakve stvari samo brutalna policija može spriječiti ubuduće, a bog dao naša policija se sama ne zna ni pomilkit po svojim jajima bez direktne naredbe.

    Apsurdno je očekivat od polupismene gamadi koja se opija po kafićima prije utakmica i ispisuje gluposti po fasadama da se preko noći prosvijetle i odu na kuru liječenja agresivnosti, pa se zato protiv njih može samo zatvorom i kaznama.
     
  10. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Na cijelom Balkanu uvesti zakone o navijacima po uzoru na Englesku.
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Huliganima ne treba dati priliku da se organizuju. To su većinom kriminalci i problematični ljudi, i velika je greška dopustiti istim da imaju svoje organizacije. To bi bio prvi korak.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Posto su se neki nafurali odmah da ovdje prosipaju svoje ideologije i politicke stavove, svaki naredni post koji nije vezan iskljucivo za sport u ovoj temi ce biti izbrisan.
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    U subotu na sve ili nista, nedo bog da se moramo na Spancima vaditi za baraz.

    Dobro je da ce ipak igrati i Emir Spahic i Sejad Salihovic i ako su bili upitni.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Okosnica ekipe igra dobro (izuzev problema sa golmanom, opet) pa ako se ne desi nesto nepredvidjeno, mislim da pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Svi bismo voljeli da je tako. Ali opet, gostujuća utakmica protiv ekipe koja nam je ostala dužna i koja je turke namučila u gostima.

    Ali s obzirom da su Dzeko, Ibisevic, Misimovic, Salihovic i Pjanic u dobroj formi, uzet cemo mi to.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Jos malo , jos malo :D samo da ne budemo imali problema na toj golmanskoj poziciji :) i bice sve ok ;) a vidili sma sta los golman moze uradit ( engleska ) !
    go Bosna go Bosna :D
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja kazem da ako Estoniju ne pomnozimo sa 0, ni ne trebamo ici na SP. Cinjenica je da su oni petorazredna reprezentacija (vec smo jednom dokazali :D ) i da ih mozemo nakantati.
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Kakav ba golman, protiv Estonije može i Materazzi na go.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja bi bio zadovoljan sa remijem , uz 'dobar' rezultat turske i to moze znaciti prolaz
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    nemoj samo da kalkulišemo.tako uvijek spušimo :wink: