BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Znaci ode i ono 0.1% sanse za prolaz. Tesko da ga neko moze nadoknaditi.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Valjda ce ga mijenjati Haris Medunjanin, Rahimica Bajramovic, a Muratovica Pjanic. Mogli bi komotno ubaciti odmah i Muslimovica i eto nas ko Real.
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Meni je muka pred ovu utakmicu, ne mogu ni radit, ni srat ni ništa.
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Jesi li siguran da Misimović neće igrati. Daj ba. Pa Džeko i Ibišević su ništa bez njega. Ako je tako, onda se nemamo čemu nadati.

    Dobrim dijelom nas je taj igrač i doveo do baraža.

    :(
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Sinoc je trenirao smanjenim intenizitetom, danas napustio trening. Postoji neka sansa da Ciro taktizira te da ce ovaj istrcati na teren sutra, no cini se da je povreda ipak ozbiljna. Realno igramo bez pola standardnog tima tj. bez citavog veznog reda, pa se u tom slucaju mozemo samo nadati da je Pjanic u ovom trenutku dobar koliko se vjeruje da jest...
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pjanic, Medunjanin, Salihovic mogu nadoknadit njegov izostanak, jos je i Bajramovic ofanzivac, tako da ne vidim neki problem oko veze, stavise, odlicno izgleda na papiru. Odbrana je problem, tj kolko "dobro" Pandza i Bajramovic mogu odigrati. I ima da trce veznjaci u odbranu, inace primamo. Volio bih da Muslimovic od prve igra, jer je Ibisevic u onoj utakmici samo smeto i gubio lopte. Al ko zna, mozda bude "njegov dan" :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ovo ti je situacija da ako ih izbacimo, Ciro je najveci svih vremena, Pjanic novi Messi, svi ostali sto ne igraju u klubovima su u nemilosti trenera, a u suprotnom, zbog objektivnih razloga nismo uspjeli, haha.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Imam neki dobar osjecaj oko ovog malog Medunjanina, ako bude zapoceo... Pjanic je odlican igrac, samo mu malo fali godina i ne smije cmizdriti "hocu ja da igram". Vjerovatno mu Ciro nekad i ne da da igra zbog tog stava. Kako god, mi sutra moramo zabiti koliko god mozemo, pa valjda ce i taj Ibisevic jednom proraditi za reprezentaciju. Gori od zelje da dobro odigra u dresu reprezentacije i jednostavno pretjera.

    Boze, pogledaj i nas jednom i pusti da odemo na to SP :D

    qft :D
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Pjanići najviše fali kilaže, ali je, kako sam uspio vidjeti u nekim prilikama, brz, okretan i pruža solidne pasove. Mislim da će on dobro odigrati sutra jer je ovo njegova velika prilika da se izbori za prvih 11.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ibričić je fizički duplo jači od pjanića zato i igra jer ćiro protiv jakih ekipa hoće ratnike a misimović, salihović i džeko mogu uvijek stvoriti poneku šansu i bez pjanića.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Otkud vam to da Pjanic "cmizdri" ili ja jos nisam cuo od nekog fudbalera da kaze kako je prezadovoljan sto sjedi na klupi, kako god ovo iscekivanje podsjeca na ono kad smo protiv Danske trebali pobijedu za direktni prolaz, tad smo odigrali jako lose.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jedan lud stav sa drugog foruma: U cemu je problem sa Misketom ako ne igra? Pa nismo ga ni u Portugalu imali.

    :lol:
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    To je napisao neki neupućeni i nezahvalni glupan. Miske nas je doveo do baraža i jednu utakmicu (za koju iskreno nije smio) ne odigra na nivou i odmah ga svi kude. Drugo, on i Džeko su najopasniji u našem timu i to su portugalci bili svjesni te su zbog toga maksimalno težili da baš njih zatvore i tu su i uspjeli. Nije on kriv što ga je čuvala odbrana koja se sastoji od najjačih igrača u svijetu.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    miske jeste mozak ekipe i kao takav nezamjenljiv. ali u portugalu ko da i nije igrao, portugalci su ga znalački 'odsjekli'.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ne moze vala dvije za redom odigrati :D Miske mora igrati , ljudi pricaju nebuloze ...
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa znalački kada ti igrači igraju u Chelsea i Real Madridu. Ali i takve, Džeko je uspio okrenuti na veoma malom prostoru i zamalo da lopta završi u golu.

    Mah...portugalcima ne godi teren, trebamo to sutra iskoristiti :D
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije bas da nasi reprezentativci igraju u blatu :roll: Da je repka sastavljenja od NK Slavena i Gruda, pa bi i imali neku prednost.
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Kad je srusen mit o nepobjedivosti u Zenici sad se hvataju loseg terena koji je kao u nasu korist :lol: , kad jednom zbog toga izgubimo, sta ce biti slijedece : U Zenici nam odgovara procenat zagadjenosti zraka idealan da zasmeta nasim protivnicima, a na Kosevu jos nismo otjerali uznemirene duhove drevnih naroda koji se uznemire kad igra BiH pa zato tamo nemamo srece. :lol:
     
  19. sale072

    sale072 Aktivista

    Sarajevo go cry me a river.. buu huu zna se što se u Zenici igra.. . zbog atmosfere i stadiona...
     
  20. artemis

    artemis Komšija

    Haha, smijesno ovo za teren, ali prolazimo, taman da prodam auto i odem u JAR, drugacije ne bi isao tamo :mrgreen: