BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    http://www.reprezentacija.net/site/inde ... &Itemid=63

    Mozemo vidjeti koji sastav uigrava :) Znaci ipak ima sanse da Medunjanin zaigra. Ili je igrao u "zutom" timu zato sto je Misimovic napustio trening :)
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Prije da je zbog toga nego sto ga Ciro konta od prve ubacit u igru. Ciro stvarno tesko mjenja svoje misljenje ne znam zbog cega, da li zbog tvrdoglavosti, inata ili neceg treceg. Jednostavno ne mogu se oteti dojmu da je za Pandzu jedan Milenkovic klasa a opet Ciro ni u jednom trenutku ni je pomislio da ovaj drugi zaigra.
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    Slazem se sa Hanselom. Napadacki od prve minute pa kud puklo... Ako krenemo sa kalkulisanjem i vracanjem lopte Hasagicu mozemo se komotno pozdraviti sa SP-om

    Ciro je fkt spor ponekad. Vidi da ne ide al opet ceka do 80 i neke minute da bi izvrsio izmjenu...
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    muslimović mora igrati od prve minute. najjači je uz džeku u skok igri a to je ono gdje su portugalci slabi, niski su ali zato vrlo mobilni. dakle prekid nam je velika šansa, tako su ih švabe izbacile na euru a portugalci su tada bili favoriti. ako su ih klose i podolski mogli nadigrati u skok igri onda to definitivno može i džeko i muske.
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Muske? :lol:
    Muslimovic se pokazao da najbolje igra kad udje sa klupe, znaci ubaciti ga izmedju 40. i 60. minute, ako Ibisevic ne bude dovoljno dobar. On je nas as u rukavu.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ne znam ja nekako ne vjerujem ibiševiću. ne pokazuje svoju punu snagu u reprezentaciji, ko da ga nešto koči. uvijek se izbori za šansu ali lopta neće u gol, dosta je takvih šansi potrošio. dok je muslimović aka muske :) fizički mnogo jači i ne razmišlja puno kada je u 16-ercu već je opali pa šta bude a u zadnje vrijeme je u solidnoj formi. tako je bilo i u onom zadnjem napadu kada mu je ibišević skrenuo šut a muslimović već podigao ruke u znak slavlja :(
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Zbog onoga sto su nasim navijacima, pa i igracima radili u Portugalu, treba ih zgaziti, ali bukvalno zgaziti! :evil:
    Jednu navijacicu je nekakav huligan ozlijedio samo zato sto je nosila sal bh. repke.

    Divljaci.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nasi su ih zato fino docekali na aerodromu, a sumnjam da ce se veceras naspavati :twisted: Treba pohvaliti i DGS koji ih je posteno prekopao, kao sto su i oni nase.
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Nasli se zajebavati sa pogresnim narodom, ocito nisu dobro naucili geografiju i zaboravili da je BiH na Balkanu.
    Sad nek uce na svojim greskama :evil:
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Možda su mislili da smo pitomi. Najsmješniji podatak su mi već smišljene uvrede koje je narod naučio na portugalskom čime su ih dočekali na aerodromu, hh.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Jedna smijesna situacija sa lisabonskog aerodroma na temu pretresa. Ponesem omiljeni dezdorans na put, pakovanje 150ml, prolazio sa istim na n aerodroma, no pri odlasku iz Lisabona, kazu stop, ne moze 150ml, samo 100ml. Odgovaram ja u shali, mozda da ga malo potrosim pa da ponesem, na sto drot zove kolegu jer sam problematican, pa sam onda uredno poklonio dezdorans i furaj dalje :)

    Vezano za utakmicu, ne svidja mi se sto naci igraci nisu odvojeni od novinara i ostalih strucnjaka, pogotovo sto se evo po ko zna koji put ponavlja prica da ako Pjanic nije u prvih 11, da ne treba ni igrati za reprezentaciju. Decko je maksimalno bezobrazan sa svojim stavovima, posebno zbog cinjenice sto stalno ponavlja vec poznato misljenje o svom statusu.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Najbolji psiholoski pritisak definitivno, ali hotel Zenica je jako dobro izoliran. Niske frekvencije su "nam" potrebne. :mrgreen:
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    Treba i sutra kad budu treniral praviti buku oko stadiona :mrgreen:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I jutros su trenirali u 11. Nije se niko sjetio da ih omete barem malo.
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Enise mozes li malo pojasniti ovo ...googlam ali nista ne mogu da nadjem na ovu temu
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /091117071

    lol :mrgreen:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Upisi Pjanic / klupa / reprezentacija, naci ces nesto :) Svaki intervju pocinje ovako:

    ili
    Bolje mu je sutra da se vraca u odbranu ;)
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Al dobro covjek ima pravo, jebo te zivot i ja bi se sjebavo da sam na njegovom mjestu, ne igram a igra jedan Ibricic...
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Pa da moze igrati vise pozicija kao Ibricic, igrao bi sigurno. Pola igraca iz prve postave igra neke rezervne pozicije jer nemamo fond dovoljno dobrih igraca. Losa vijest je da Misimovic nece igrati zbog neke povrede koljena.
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma, ima da izgori za ekipu. I više od toga ako kane uspijeti. A to za Misimovića nikako nije dobra vijest. Ali ne smije se ni u jednom trenutku očajavati.