Blu-ray

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Nani, Jan 23, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    eto nam do ljeta BR dodatka za X360. :lol:
     
  2. GW

    GW Moderator

    Toshiba izvuče ovaj thread iz mrtvih. :D A vala je bilo i vrijeme da se predaju.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    sve gledam nasmiješena lica ponosnih vlasnika high-end tošiba lapaša u koje su sijali (i još siju) šakom i kapom hddvd optike :)

    mmmmonster lol :D :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, to mora da gadno boli. :smt005
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  6. ming

    ming Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol:

    Kako su samo jaki to nije normalno.

    Znaci imamo xBox 360 sa externim HD-DVD playerom kao i BluRay dodatak :lol:

    Sta sad trebaju developeri izdavati igre na DVD9, HD-DVD i BluRay medijima za xBox :lol:
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ovo me malo podsjeća na sega mega drive i silne nadogradnje. :D
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Samo da nebude ono, nema vise rata pa nemoramo zuriti sa spustanjem cijena imamo monopol.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Prije ce ovako pasti cijene, kada budu sve firme radile jedan uredjaj.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Pa i do sada su svi pravili BR, a samo Toshiba HD-DVD pa nisu bas nesto trcali da skidaju cijene.
    Ja znam samo da cu cekati normalne cijene da se nebih zeznuo kao sa dvd-om ono da budem prvi u mahali pa platio pet puta vise nego drugi za 6 mjeseci, a i mediji su 30 KM.
     
  11. Loki

    Loki Komšija

    Kad se sjetim samo kol'ko sam platio onaj pioneer 10x DVD reader glava me zaboli. Onaj što nije imao "laticu" već "osmijeh". :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nah ne brini. Developeri su osudjeni na tih 7 i kusur gigabajta po disku do kraja zivotnog vijeka konzole. Evo Lost Odyssey vec dogurao do 4 diska. I to ih ne znaju ni spakovati u kutiju vec ih ubacuju u papirne omote. :lol:

    A sto se tice obaranja cijena, jedino je Toshiba zurila s tim jer su vidjeli da im je to jedina preostala opcija. Vidimo da ni to nije upalilo. A od jeseni najdalje ce cijene vrtoglavo krenuti na dole (nadam se i za pisace/medije). Do tada je PS3 jedina future-proof investicija, dok ostali playeri nisu Profile 2.0-ready.

    Neko spomenu Mega Drive dodatke. Da, s tim sto su ti dodaci bili i korisni donekle i uklapali su se jedan u drugi (MegaCD npr). U slucaju 360 dobijes frankenstein konzolu na kojoj sve strsi. :lol:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zlo i naopako: :lol:

     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Jos je Paramount ostao :lol:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da ce i oni u narednih nekoliko dana da skoce sa tonuceg broda. :lol:
    Sad konacno cijene PC citaca, medija i writera mogu da krenu nadole.
     
  16. GW

    GW Moderator

  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas me interesuje kako ce cak i retard u Americi koji je ovo izjavio streamati 1080p materijal nekoliko puta sedmicno. Jedino Japan ima infrastrukturu za normalnu online prodaju filmova.

    Prejako, pogotovo ovo "destruction", a i zadnji put kada sam provjerio 120% vise piksela nije "sligtly". :lol:

    Covjek se ocito ne moze pomiriti sa svim ovim sto se izdesavalo u HD "ratu".
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas me interesuje kako ce cak i retard u Americi koji je ovo izjavio streamati 1080p materijal nekoliko puta sedmicno. Jedino Japan ima infrastrukturu za normalnu online prodaju filmova.

    Prejako, pogotovo ovo "destruction", a i zadnji put kada sam provjerio 120% vise piksela na ekranu nije "slightly". :lol:

    Covjek se ocito ne moze pomiriti sa svim ovim sto se izdesavalo u HD "ratu".
     
  19. GW

    GW Moderator

    Znam da ima dosta gluposti u tekstu. Međutim, to nije razlog zašto sam ovo postovao.
    Postovao sam zato što mi je prvenstveno bilo smiješno, a sekundarno zato što sam znao da ćeš ovako reagovati. Dupli post je dokaz. Htio sam ti kulturno nagovjestiti da se ponašaš kao fanboy. :twisted: Ali ti nisi skontao...
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Najvise mi je drago sto cu nekada moci uci u videoteku u kojoj necu morati birati izmedju HDDVD i BD izdanja. Zbog ovakvih likova poput ovoga sto je napisao clanak, svijet je 20 godina "uzivao" u inferiornijem formatu prosli put.