Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. gilla

    gilla Aktivista

    x360 verziju kod frenda(kopiju),nisam presao,neka 2 sata sam igrao.
    Moja verzija za ps3 je jucer presla le mans.Zasto?
    Single je solidan,ono sto sam odigrao,nista OMG ali solidno.MP i spec ops nisam probao,ali cu uskoro.
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Evo jedan setup za ove sa HDTV sekcije :D

    [​IMG] [​IMG]
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sigurno je MojaTV u pitanju :smt005 stalo nesh, kako se sjebala veza sa T-comom :lol:
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija


    Evo nabacio maloprije 9.11, isti shit samo se manje desava ali opet smeta na trenutke, izgleda da nam valja cekati kakav hotfix od atija ili patch za igru koji ce ovo trzuckanje popraviti u SP
    Cuo sam da je 9.12 beta popravio i NFS Shift FPS problem, pa mozda dodaju u 9.12 final i MW2 SP fix
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne bih reko da je do ati-a, i kod mene je ati bez problema ikakvih. Prije da je do AMD CPU-a posto vidim da ste obojica na AMD-u.
     
  6. Encor3

    Encor3 Aktivista

    I ja sam sa HD4850 gonio ovo na 1680x1050 4AA sve na maksimumu, bez ikakvog štucanja. A driveri su neki antički, od prije par mjeseci. Nije vam to do grafičke.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ispravka s moje strane tek sad vidim da igor nije na AMD-u :D
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije ni do Atija ni do CPU-a. Jednostavno neki je problem da li do vrlo jeftine igre da se tako izrazim ili do sistema. Mrsko mi je bilo probat na XP-u i tako sam prestao igrat.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni radi OK na xp-u i na win7. Eto neka neko potvrdi je li sve u redu na visti.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Sto se cudite, ovo je port sa konzole kakav jos nije vidjen, AF u igri i ne postoji.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa uvijek ga mozes izforsirati.
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Ma mos' ti forsirat koliko hoces kad on nije implementiran u igri.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    po meni svejedno tj. isti rezultat.
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Probao sam mp, jos nisam probao sp. Veoma cu precizno opisati mp - sranje. Mp je ocito namjenjen beskicmenjacima.
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Ofkorz da radi na Visti bez problema.
    Inace, cak i na mom kompu ne steka, igram na 1280x720, texture su na High, sve ostalo je poiskljuceno, Vista SP2.

    Ali steta vremena koje sam potrosio na igranje SP-a. Ja sam valjda jedan od rijetkih koji nije odusevljen SP-om. Jako je kratak, predvidljiv i iritantno linearan. Pogotovo je iritantno par bug-ova sa onim "follow xyz" pizdarijama. Na pocetku jedne misije nisam laserom naciljao nekakvu pusku da to uniste ostali, vec sam ju ja sam unistio i ovaj kreten je 10min stajao na mjestu i nije se pomakao, a ja sam vec 10min igrao i poubijao sve zivo :lol: . Naravno da je samo restart misije pomogao.

    I ono sto me pocelo prilicno iritirati vec i kod COD4 je da se bas ja uvjek nadjem na mjestu di padne granata, pa sam nesposoban i moraju mi pomoc da ne padnem iz helikoptera/stijene/krova... svaki put lik kojeg igram ispadne ko kakva *khm* a ne obuceni marinac. Mozda time pokazuju na kakve kupce ciljaju :lol:
    A pogotvo iritira onih par sekundi crnog ekrana prije svake misije. I onda jos moram cekat da se polako ispisu slova.

    Multiplayer je relativno zabavan. Matchmaking sustav i nije toliko los koliko sam ocekivao, ali je los :D. Postigli su da je sad puno teze igrati sa frendovima, vec random pobaca igrace po "serverima", a invite je pomalo beskoristan ako se zeli igrati sa vise frendova.
    Nedostatak lean-a je, bar meni, veliki nedostatak i ubija gameplay, al kako je ovo cisti port sa Xbox360, to nije ni toliko cudno.
    Ako zanemarim lean i dedi servere, MP je zabavan (kao i kod svakog COD-a do sad) ali nije za klanske war-ove.

    Zakljucak: Igra je okej za ubit popodne. SP u odnosu na COD4 i ne donosi toliko novosti, osim da glavni lik ne prezivi, vise puta :lol: . Multiplayer ima par novih stvari, opet nista toliko novo i dobro da bi opravdalo $60 dolara koliko traze za igru.

    Ali ocito da sam ja jedan od rijetkih koji misli tako:
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    nešto sumnjam u te njegove podatke sto se tice PC verzije :roll:
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Nikada nisam mogao da shvatim zasto je nekome problem ako je ekran prije svake misije na dvije-tri sekunde crn tj. zahtijeva strpljenja 2-3 sekunde. Mislim ono, ako je neko toliko nestrpljiv onda me podsjeca na onog malog razmazenog i retardiranog njemaca sto je htio da igra Unreal. :)
     
  19. sale072

    sale072 Aktivista

    Pa taj mali razmaženi nijemac je, manje više, slika pola gamera, sad neko to pokazuje na jedan ili na drugi način... :/
     
  20. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Prekucao za dva dana, kratka, grafika extra, baca na MW1....