EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Jebat ce im raja sve. Nisam na tom paketu, ali mi je fakat zao ljudi. Prosiruju link 3 mjeseca, i na kraju opale nas korisnike po usima.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    mislim da ce vecina korisnika biti zadovoljna ako se ovo smanjenje pretoci u kvalitetniji i pouzdaniji pristup.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Enise trebao bi kakvu dobru pljuvacinu napravit u kolumni na racun cable ass provajdera.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    moglo bi se, ali ima odredjenih likova koji smatraju da se ja profesionalno bavim pljuvanjem ovih sto se mnogo trude :mrgreen:
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Vjeruj, od poboljsanja kvalitete usluge nece biti nista. To im je standardna prica. Sljedeci korak ce biti smanjivanje brzine na fun paketu.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja necu biti zadovoljan nikako. Mijenjam ISP-a vjerovatno.
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Cable provideru u Sarajevu su inace beton. Sjecam se, prije par mjeseci kad su genijalci iz BHCable presjekli kablove za struju ovdje kod skupstine nismo imali struje cijeli dan. Prico lik kasnije da smo imali srece, malo su fuili cijevi za plin ....

    A ja, a kopali su bez karte to znam iz prve ruke :D
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    dakle fair use je vise nego prepolovljen a cijena ostaje ista...dobro bi bilo da se skupi jedan veci broj nezadovoljnih korisnika pa da se svi lagano uputite u direkciju da ukinete uslugu...javite mi kakva je bila reakcija radnika :)
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Prosle godine za novu nam poduplase brzine, a ove godine shit. Najgore sto nema alternative, barem kod mene. Sve nesto 5-6 giga, a to sprzim sedmicno. Fuj, smradovi kapitalisticki. :twisted:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Meni onih 6gb dosta, Dog javio sam Slipiju eno ga pizdi :lol: U ponedeljak ganjajte novi ISP.
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Meni je sada ovih 6 GB i previse, jer sa ovakvom kriminalnom brzinom i konekcijom ne mogu ni gigu da skinem. Inace, da je udure brzina zaokruzio bi to zilo na 6GB. Ni bajta im ostavio ne bi. :mrgreen:
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Moram doraditi sig.
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Otidji na cable forum. Da vidis sigova u raje. :D :mrgreen:
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Statistika za Novembar 2006
    Ukupni saobracaj: 18400.58 MB

    Statistika za Oktobar 2006
    Ukupni saobracaj: 16685.77 MB

    Statistika za Septembar 2006
    Ukupni saobracaj: 15945.33 MB

    Hajd kad sam zadnja tri mjeseca prezivio, valjda cu i dalje. Nema alternative. Papci nemaju konkurenciju pa mogu kako hoce.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Lagano se pretvaraju u LogoSoft.
     
  16. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    tek sam neki dan primjetio da je jedan od clanova foruma banovan...zar je to moguce :lol: :lol:
    ja ne znam kol'ko ja jos mogu trpiti ove njihove gluposti, ali znam sigurno da necu moci jos dugo :smt076
    da ima dobra alternativa ja bih presao daavnih dana, ali problem je sto je nema!
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Code:
    18.12.2006 10:43:56
    Za korisnike sa mreže BH Cabel net-a
    
    Šum u mreži CATV operatera BH Cabel net, koji je u posljednje vrijeme prouzrokovao probleme u pristupu internetu je otklonjen, pa molimo sve korisnike koji eventualno i dalje imaju poteškoće u pristupu internetu da se odmah obrate našem HelpDesku na 033 295 800 ili putem maila [email protected], jer ti će se problemi tretirati kao individualni.
    
    Još jednom se svim korisnicima zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju.
    
    europroNET HelpDesk 
    
    https://secure.europronet.ba/kc/
    Osjeti se poboljsanje, download sa rapida pici 120 kB/sec. Torrente, p2p i igre jos nisam testirao tako da ne znam kakva je situacija sa tim.

    Bice ovako fino 5-6 dana i onda opet krkanje 2-3 mjeseca.

    :smt002
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija

    ljudi ni nama ostalim ne cvjetaju ruze sto se tice interneta, svi smo mi u istoj gabuli samo sto su neki vishe neki manje.Stas takva su vremena i nema nam druge nego da trpimo to sto nam rade.... a ako progovoris koji kontra njih zna se sta slijedi, tako da se i netreba previshe uzdizat i prijetit ovo ono.

    Inace interesuje me taj fairuse paket na europronetu, kako rade igre sa tako ' malim' bandwithom?, imali neki problema, mislim u idealnim slucajevima, ako nije ISP kriv
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zaboravi na to slobodno. Nema vise nista od lezernog trosenja megabajta. :wink:
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    Zasto to? Ja koristim taj paket i nemam problema skidam kolko hocu...