EPN - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by zilo, Dec 22, 2005.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    potpisujem :D

    i meni brzina bude jedva 17 kila ali samo kod nekih fileova, kod drugih fielova (npr. movie clipovi, irfanview plugin, cpu-z,...) prijenos pri uploadu mi je bio prosjecno 25 kila...
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Upload-ovo sam svega(upload by zilo :smt003)preko Total Comandera i nece preko 17 KBps,cak sta vise prosjek je 10-11 kila.
    Ista stvar je i sa SmartFTP-om.

    Al',evo veceras mi nesto izbacuje kad hocu nes' download-ovati:

    Extended error
    550-The load was 7.11 when you connected.We do not allow downloads 550-by anonymous users when the load is that high.Uploads are always 550 allowed.


    Lafo load jak ''Laufera'' pos'o skinut. :D :?
    Neka jos je ''beta'' faza,al ne bude li sutra radilo fino.Ufff... :evil:

    @sulu:

    Bolje sto nisi dobio,sacuvao si zivaca i zivaca,vjeruj. :wink:
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja za download i upload koristim FTP Voyager...sasvim solidan download/upload manager 8)
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    upload kod ftpa 195k hehe dwn 125-130k
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uhh morao sam dici topic iz mrtvih. :mrgreen:
    Anyway interesuje me slijedece - jucer se ukljucih na EPN Personal Cable paket (djubrad iz Logosofta evo naplacuju upload od samog pocetka sto mi apsolutno ne odgovara pa sam ih zauvijek otpisao kao potencijalnog internet providera). Interesuje me slijedece - koliki je maksimum (u gigabajtima) koji mogu mjesecno skinuti? Na sajtu pise 60% fair use, sto sam preracunao u otprilike 45GB. Bilo bi to ok da na ugovoru ne pise da se radi o 5GB prometu i da se svakih 100MB naplacuje 2KM itd...
    Samo mi treba informacija od ljudi koji koriste EPN net da potvrde o cem se radi. Mada licno mislim da im je ta 5GB spika samo da obeshrabre ljude od konstantnog skidanja. Hocu da skinem Robotech serijal od 20GB pa da se ne zaletim i poslije naj**em zbog astronomskog racuna. Zahvaljujem. :wink:
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    47,4GB za onaj najjeftiniji paket(256/128)

    Ostali paketi imaju ogranicenje. Ja sam na ovom 256/128 i redovno sam mjesecno oko 40GB.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma i moj haver ima taj od 47GB i iskoristi ih maximalno :D
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Ne pomjerio se sad si me sjebo, ja bas cupi govorim kako cu prec na epn jer sa 7GB na lolu ne mogu da skinem robotech-a :D
    Nevjerovatno. Jel te nalozilo ono sto sam :D stavio u Cartoon fighting videos
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hahaha. Nisam ni pogledao taj topic fakat. Eto ne moras sad ti skidati kad cu ja od sutra poceti. Bice do kraja mjeseca valjda gotovo. Inace opet sam provjerio i 15GB je tesko svih 85 epizoda sa dual audio zapisom. E sad gdje cu subtitlove naci je druga prica, ali oko toga cu se baviti za mjesec dana. :mrgreen:
    A hvala na odgovorima. To mi je trebalo. Evo vec tridesetak igara i albuma sam stavio u red na cekanje. :lol: Imal' sta da valja na cable zoni btw?
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja imam robotech, ne znam do koje epizode, al samo je eng jezik :(
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Joj ljudi ganjam taj robotech ima 2 mjeseca, od nekih ljudi da mi sprze al nikako. Aj pokusat cu ja zbavit subove.
     
  12. 3125

    3125 Komšija

    Imam ja prvih 12 epizoda sa dual audio (spanski i engleski) nabavljam ostale redovno preko jarana :D Trebao bi do kraja mjeseca imati komplet serijal.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Jonny Wilde, ti si sretan covjek. Spremi 4 dvd medija i dobijes Robotech :wink: Imam sve epizode sto su izasle. 8)
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Ima finih stvari, obavezno skini BBC serijal Walking with Dinosaurus.:D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sulu - jos mi reci da je JAP audio zapis i eto me odmah... :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Iron i ti ga znas namisljat :lol: Pojma nemam, english varijanta DVD rip sta vec. Uglavnom prolazi.
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Sulu care kad cemo se nac, nesto si se usutio, pa tek se sad javljas :D
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ajd onda Nani i ja doletimo do tebe da to maznemo? :mrgreen:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Mogu ja naletit do Andreja da mi snimi MGS i jos nesta u protu vrijednosti i ovo nek ripa sebi :D

    MGS2 mi zapinje na samom kraju šizim :evil:
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Spameri, na PM. :wink: