Far Cry 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Deniken, May 3, 2011.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni je igra odlicna za pocetak, i dvica mi je legla mada su i za nju podjeljena misljenja bila.. I s obzirom kakve su price bile za zahtjeve ja je na 1280 x 1024 vrtim na high/very high detaljima (tj. to je po optimumu). Grafika je prelijepa kao i sam pristup igri, svidja mi se i prica za pocetak (baca mi malo na dead island).. Nemam sad toliko vremena za igranje ali se javim s krajnjim dojmom cim zavrsim igru.. Btw. NFS bi mogao uzeti FC3 kao primjer za dobar handling auta.. A i kompletna fizika je strasna.
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    I meni je isto druga polovina ubila opci dojam. Jednostavno se naprasno sve zavrsi nakon sto zagine Vaas. Kao da je liku dosadilo razvijanje price do kraja kako Bog zapovijeda ili mu se zuriulo, pa je samo smlatio sve na drugom ostrvu.

    Takodjer, velika fula mi je sto nakon pronalska svih Relica (ukupno 120 Relica), kao i memory kartica i onih lost letters ne daju neki achievment i kakvu nagradu za pozamasan posao i utrosak vremena. Odnosno ne dobije se apsolutno nista. Ovaj dio se vec moze zavrsiti i na pola igre, cim se predje na drugo ostrvo, tako da bi neki pozamasan XP boost ili jos par signature oruzja obogatilo cijelu pricu.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sinoc zavrsih main story.. Jest kraj malo zbrzan ali generalno prica je ok za jedan FPS, preokreti su bili u par navrata brainfuck. :mrgreen:
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zašto niko ne spominje ovo ?



    Kako ću samo ovo slatko preći, can't wait :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Neće da se ofiraju, igra "izlazi" tek 1. maja :smt003
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Nebi me cudilo da se pojavi prije dana izlaska na torentima jer je u play hakiran neki dan
    m.t3.com/news/ubisofts-uplay-hacked
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    lol izaslo na torrentima ima i 5 dana.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    heh eto vidis nisam nesto trazio, doce na red i to :smt003
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker