Far Cry 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Deniken, May 3, 2011.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    aktuelni je 1.04 :smt003 ja ga danas svuko :)
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    igra li iko MP? ili samo ja :roll: :roll:
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prvo pitanje je jel iko kupio igru ili samo ti :D
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad pojeftini možda se i poigra :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mene ste nasli prcat' aaaaa :mrgreen: :mrgreen: :p ti dino idi uci bf3 :)
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Rado bih druze,al trenutno u posjedu imam samo laptop sa integrisanom grafikom :cry:
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Ahaha ma kakv MP FarCry konzolitis teski, nema vozila koliko je max igraca 16 ?
    nadao sam se editoru vise nego SP i MP-u i na kraju ispade editor da je totalno primjenjen za konzole nema import custom modela, nema import texture, bezveze redaj objekte i to je to jednostavnijeg editora nisam dozivio StarCraft 2 editor ima vise opcija i mogucnosti nego FC 3
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    rapi ba, kakva vozila na malim mapama? pa nemas ni u BF3 vozila na malim mapama, sto je sasvim normalno. pa sta je ovo, danas svi za referencu poceli uzimati BF3, ako nisu velike mape ne valja, ako nema vozila ne valja.... mape su male, pune objekata, brzo se igra, i vozila apsolutno nemaju smisla. kakav je map editor, u to ne ulazim, jer se i ne bavim time, ali za razliku od nekih, koji su u potpunosti zabranili moding mapa, mislim da je OK sta god da su dali :) konzolitisa ima, i s tim se moramo pomiriti, i u buducnosti ce ga sve vise biti, jer developeri zive od konzola ;) nije nam drago, ali sta je, tu je, ha ya :)
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    treba li prije ovog i one prethodne instalirati na čistu igru ili je ovaj 1.04 kumulativni?
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moras i one prije, barem sam ja morao. Izgubio sam save btw.

    Inace odlicna igra, kraj malo bezveze. Vaas najjaci lik
    prerano su ga se rijesili
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jesi li ti samo odradio klasicni walkthrough ili si se zezao sa trazenjem svih onih relica, memory kartica i lost letters, s obzirom da na to ode podosta vremena?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na pocetku sam trazio ali sam odustao jer zaboravim o cemu se radilo u prici. To mi je ok uraditi kad zavrsis pricu ako hoces da produzis igranje.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cekaj, nekakve priblizne pozicije tih stvarcica pokazuje kamera nakon "prisvojene" antene, ili?? znam da kamera pokaze obicno neke tri lokacije u blizini antene, pa mi se cini da su to lokacije gdje bi trebalo potraziti ta cuda?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pokaze one chestove. A imas kupiti mape za ostale collectibles.
     
  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja to radim cisto da mi ne bi dosadilo samo odradjivati misije i onda za 10 sati (+/-) zavrsis igru. S obzirom da je prilicno obimna igra ako ides na sve collectables (relics, lost letters, memory cards), sporedne i glavne misije, osvajanje baza itd., dobro je malo mijenjati. Ja sam tek na pola igre a sve skillove sam aktivirao upravo zahvaljujuci ovim sporednim stvarima.

    Mada je neko gore vec spomenuo, nervira malo sto vec na pola igre imas otkljucana sva oruzja i sve skillove, ali valjda se to malo kompenzira podizanjem difficultya.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Probah i ja igru jedno 15min sam je igrao prije nego sam je izbrisao. Ne vjerujem očima koji odron od igre ja za ovo ne bi dao 2 eura. Lafo grafika high end idem šumom vidim drveća 2d ko da je neko karton odrezao i tu ga nasadio. Katastrofa. I nije čudno što imam samo BF na računaru već pola godine kad je ovo blockbuster. Da nema bf3 mogao bih komotno uzet kakav tablet bio bi mi taman.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I zbog toga ti je katastrofa igra? Ne znam uopste kako si primijetio sa zemlje. Vidi se jedino s paraglajdera i to kad se gleda pravo dole.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa i probao sam je samo radi grafike nisam valjda radi priče ipak je fps :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije ni meni legla. Probao sam jedno sahatak da je igram, dalje nisam mogao ...
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stalker, Half-life 2, Bioshock, System Shock, F3 itd, smijesno je reci da FPS-ovi imaju losu pricu :) I FC3 ima prilicno OK pricu (barem prva polovina igre).