FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Esh

    Esh HWB

    Na temu prodaje:

     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    normala da mi je smiješno :D , jer kada kupuju prava za licence timova, liga i reprezentacija, onda ih kupuju za sve verzije igre... dakle, isti timovi su i na ps3 i na xbox-u i na pc-u...
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    fifax.net

    fifa4fans.com

    fifamania.it

    fifakorea.net

    ako ništa, u fifi 10 nećeš razvaljivati cpu svaku utakmicu, nego ćeš dobrano tekmi popušiti i remizirati...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prvi put igram FIFU poslije 10 godina, i zavrsio sam sezonu bez poraza. Moze se svaka utakmica na isti fazon dobit na Legendary levelu. S brzim igracom se moze pretrcat citav vezni red i odbrana uz par laznjaka. Kome se teze naviknut, imaju vec napravljene kontrole ko na PES-u, moze se izabrati iz menija.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Odmah ne izbjezno pitanje, na cemu igras FIFU? Konzola ili PC pa da vidimo zbog cega deres svaku tekmu? :D
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igram na PS3. Golmani jesu ko batmani na legendary, a CPU se zna zainatit pa dat go, a da nista nisu radili citavu utakmicu. Desavalo mi se dosta puta da imam 40 suteva, od toga 3 gola, a oni 3 suta, 3 gola. Nekad bas izgleda kao da ih ne mozes zaustavit. Isto ko na starijim PES-ovima kad pritisnu u zadnjim minutama.
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Onda si ti fenomen, svi se zale kako je pretezak CPU dok si ti zavrsio sezonu bez poraza. :?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo su golmani preteski. Igram s Arsenalom i svaku utakmicu igra druga postava jer se igraci nevjerovatno umaraju. Ako hoces da je realno, kolko-toliko, golmane na world class. Kako rekoh, zna se desit da CPU "mora" dati gol, bas izgledaju kao da ne mozes nista uradit, kao da je FIFA Street u pitanju, lopta ne pada na zemlju :)

    I samo slijep covjek ili fanboy moze reci da je PES bolji.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Vedo jesil probao fifa 10 na pcu? kakva je razlika izmedju konzolske i pc verzije fife po tebi?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    razlika je nebo i zemlja. Fifu sam na PCu uninstalirao nakon jednog odigranog poluvremena, dok fifu na x360 igram svaki dan BAR 3-4 tekme ('prekucajem" Bundesligu :) ). Znaci to su dvije komplet razlicite igre, gameplay, fizika lopte, kretanje igraca, grafika itd itd.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    znaci tako? to je za mene zaista novost...
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Takodjer, imam i PES 10 za X360, jednom upalio i zaboravio na njeg, ko bi rekao da cu ovo reci al 'fifa rulez' :)
    Jucer rodjak bio kod mene koji je die-hard fan PESa od prvih WE sa PS1, ma shebao se i on kad je vidio Fifu na Boxu.
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja sam mislio da oni zapravo prave jednu igru, a onda samo nadju nacina da je prevedu tj prenesu na drugu platformu, a ovo je za mene veliko iznenadjenje :)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Verziju za koju pretpostavljaju da ce se najmanje prodati daju drugim, neiskusnim, obicno losijim timovima da je prave, a nerijetko i skroz drugim firmama.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma jok . ako nemas priliku gdje probati pogledaj koju recu po netu pa ce ti sve biti jasno .
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    na pc-u nije tako... kod mene je zasad skore 7-8-7 (pobjeda-poraz-neriješeno) i to onaj level ispod legendary... teža je protiv cpu-a nego pes 2010 pc...
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zezaš? :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I da, ako se dobro postavi taktika, tj ako se dobro zatvoris, CPU ne zna sta da radi i vrti loptu u odbrani, nekad i po citavo poluvrijeme.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa dobro cuo sam nesto slicno ranije, npr da je drukcija ista igra na ps i pc, ali nikad mi to zaista nije dopro do mozga tj nisam cuo iz prve ruke, a i mislio sam da je to vise subjektivni dozivljaj osoba koje govore i da je uzrokovan razlicitim dzojsticima , grafikom ,monitorom i procesorima , ali da ih rade razliciti timovi nisam ni sanjao :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator