FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Evo update timova i konacno se uslo u 1 diviziju :
    [​IMG][​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje bi najjeftinije bilo uzeti ? Vidim da jos drzi cijenu preko 60KM. Bilo je na mehiku jeftino ali nisam nista htio uzimati dok PES ne probam.

    Mozda bude ovih popusta povodom praznika ali linkajte ako ima gdje fina cijena a da je legit.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    60KM je najjeftinije, nema ispod. Toliko je bilo i u Meksiku na launchu. Ne vjerujem da ce padati do praznika, a ni tad nece puno. Inace drzi cijenu dok ne izadje slijedeca FIFA.

    http://gfycat.com/LargeColorfulFoal Strasno :D
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja rasprodao sve one svoje igrace, otvarao one 15k packove, dobio nekih igraca ~45k i izgubio vise nego sam dobio.

    Ovo sam odradio jer mi se nije igralo vise FUT-a pa sam rasprodao sve zivo, nemam nijednog igraca, i onda otvorim jedan pack kad sam prodao neke consumables i dobijem Benzema ~80k

    Imam sad jedno 100-200 consumables koje mogu prodati za oko 100k sveukupno, ugovora tonu, ali sporo ide prodaja na transfermarket pa mi pomalo to otezava.

    Poceo sam igrati obicne sezone, malo mi realnije, osvojio sve titule do sada, 5ta sezona cini mi se.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam isto uradio, nisam dotakao FUT dvije sedmice. Kad mi dodje citav tim 90+ pace, pucao bih sebi u koljeno.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nij mi na ruku davati 60 markica u ovom trenutku pa cu sutati master lige do tada.. mozda neki lijevi sajt spusti cijene tokom praznika.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Upravo radi šugavog pay 2 win UT-a nedam više marke EA-u
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li postoji nacin da se uzme profil sa fifom 15, skine igra i onda prebaci origin u offline mod i igra fifa offline bez interakcije sa akauntom ? Da taj "neko" nastavi koristiti uredno acc ?
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da li se sada može igrati PS4 Fifa 15 vs PC Fifa 15 na ut-u ili je i dalje odvojeno?
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odvojeno.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Je li se samo meni čini ili je mnogo lakše postići gol u FIFA 15 (vs. 14), tipa u situacijama kada se izlazi pred golmana?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Puno lakse. 6-7 golova po utakmici minimalno. Inace, kome ne ide 1v1, samo protrcite kraj golmana, uopste ne reaguje kad istrci.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Navodno patch ispravio pozicioniranje odbrane, reakcije golmana i konacno exploit slaloma sa centra rijesen. Jel neko igrao, ja vala kako je GTA 5 izasao za konzolu nisam upalio FIFU?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pozicioniranje odbrane prilikom through balls jeste bolje, a ovo ostalo isto. Nisam ni vidio u patch notes da je to ostalo popravljeno.
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Odigrao 4 utakmice, centar nerfan, odbrana bolje stoji i gameplay nijansu sporiji. Ne bih da ureknem ali ovo je vec bolje.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam, ja ne vidim te promjene. Jedino ako je samo za konzole.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nisam igrao ima 2 dana ali sam se bas bio ufurao, odmah pocnem sa "Defensive" da mi ne mogu pretrcavati zadnju liniju pa onda lijepo polako gradim napade. Svi oni koji misle iskoristiti duboke pasove i propiciti sa nekim -> Ne ide.

    Igram sa Celzijem i u sezonama ide pravo dobro, sve i jednu titulu do sada sam osvojio, nadam se da su promjene na pozitivno! :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja uvijek na defensive igram, jer je odbrana blize golu, nema nekih trokutova s kilometar da prodju.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pa eto i ja sam igrao protiv kolege koji samo purnja Aguerom, i reko mora postojati nacin :D I tako vratim odbranu i vidim da bolje ide plaho.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Popravljaju nesto sto nije trebalo ni popravljati, a golmani i dalje totalno retardirani. Sviraju se neki penali gdje nema kontakta uopste i slicno. Najgora FIFA koju sam ikad igrao, totalno broken proizvod. Ide na uninstall hladno.