FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel ista stvar i sa ps4 verzijom?
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Poslje ovog zadnjeg patcha je popravljeno dosta toga, pozicioniranje odbrane sto je bio najveci problem.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Definitivno se ne može igrati ozbiljnije dok se odbrana ne postavi na "defensive". U prošloj verziji se preskakalo sa lob pasom, u ovoj "trokut" s pola prolazi[o] :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Jedan ne naročito zanimljiv gol, no nazvao sam video "bad luck", pogledajte zašto.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Materijal za malo lomljavine :D PS4 ili PC?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Sa Xbox One. Učim španski jezik jer svi maltretiraju preko Kineceta maksimalno, ne može se isključiti taj dolazni audio :D Pretpostavljam da to na PS4 nije slučaj bez obzira ako onaj tamo ima kameru?
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nisam pokusavao da iskljucim dolazni audio, ali dosta puta se nadje neko da 'prica', ali kad im zabijes par komada umire se :) Spajalo me na UT sa dosta ljudi iz Saudijske Arabije, oni odmah pocnu ispitivati imas li zenu, djecu i tako to, prava raja :D Ja svoj mic na slusalicama gasim i palim kad hocu tako da mogu kontrolirati, javim se samo da im kazem da su pusiona ako za to ima potrebe. :D

    Hola hermano.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Mucho gusto.

    Ah, znači ista stvar i na ostalim platformama. Poprilično iritantno, posebno kad je mlađa raja u pitanju ili starija raja sa djecom :D Redovno kad se odigra nekih 6-7 utakmica bude situacija kad nekog roditelji prekidaju u igri pa je to vriska, ovo - ono..
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nema bas takvih scena, kod nas na PS4 community-u vecinom gospoda, nismo bas kao Xbone community :D

    Btw - Ja sam u sezonama 2ga sezona, odlican omjer win-loss 8:1 cini mi se da je trenutno, Chelsea-om igram sezone i samo jedan klub.
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Prilikom biranja dresova cini mi se da nama na ps4 kada pritisnemo R3 (desni analog pa stisnuti) izbaci opciju "mute opponent".
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    suppa, jos ne vidim friend request, koji je tvoj handle pa da ja tebe dodam?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Pazarih danas krek za ovo, 50 markica preko Mehika. Nije neka para.

    A ovaj FUT nisam nikada igrao, pa veze nemam sta radim. Obrat ce me ljudi..


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' gledam tran. i izaslo je $26.66=42.75722 BAM . Sumnjam da ce ici jeftinije pa ko je htio pazariti.. mislim da je sada najbolje vrijeme. Na trecim sajtovima je po 31€ a da nije poljska.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    U vražiju mater i EA gluposti. Naletim na ovu vijest..

    http://www.pcgamer.com/origin-users-rep ... -accounts/

    bezveze odradim log out pa log in jer nisu radili serveri kad:
    [​IMG]

    [​IMG]

    Šta ovo treba da znaci ? Imam mail sa potvrdom o transakciji ali nemama key u njemu. Sinoc i danas igrao i sada je nestala iz origina.

    EDIT: Na live čatu kazu da nemaju pojma sta se desilo, kupi ponovo. Vratit cemo novac. Gr8..

    Sigurnije kupiti key na nekom trecem sajtu nego preko origina
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Još jedan dobar gol =)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Golcina i po!
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moracu ukljuciti zvuk zbog tog "tup" od precku :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I to nije bitno kakve ocjene ima igrac. Davao bez problema sa 50-60 long shots.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ako neko jos puca dobre stare 14ke nek se javi da opalimo koju :D