Folderi - gdje su i sta rade?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Feb 21, 2009.

  1. GW

    GW Moderator

    Ovo kupovanje dobrih računara i ne foldanja na njima mi liči na skupljanje para ispod tepiha godinama. "Da se ne potroše". :lol:
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Clanovima FAH zajednice su rikavale i dvostruko skuplje kartice, i to "od" foldinga.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma hebo grafu ba, jedna otisla, uskoro dolazi druga (GTX285). izgurala je skoro pola miliona, i to je to. niti mi je krivo, niti zalim. s njom sam se naigrao, a i nafoldao. stvari, koje me bole, i radi kojih mi je krivo, kao clanu ove zajednice, objasnio sam enisu. jednu nagradu sam dobio, i ona folda. takodjer mislim, da treba nagraditi aktivne foldere, ali bas aktivne, a ne one koji posuduju graficke od komsija, da bi postigli sto vise poena u toku nagradne igre (koja traje 15 dana), a onda ih nema s glave. nazalost, prethodna nagradna igra je pokazala da postoje mnogi clanovi, kojima je cilj samo interes, i koji nista djabe nece uraditi. kao sto smo vec zakljucili, bitno je ucestvovati i biti aktivan, i treba nagraditi one, koji foldaju odredjen period (3, 4, 5, 6, mj. lupam), nebitno koliko su poena osvojili. naravno, kao sto rece enis, nagrade ne padaju s neba, i velik je posao, i obaveza obezbjediti ih. moj prijedlog je, ako bude sljedece nagradne igre, da enis, sa svojim saradnicima (sponzorima ili kim vec), odredi neki (duzi period), i nagradi aktivne u tom periodu, ali bez ikakve najave. bilo bi fino, da neko, ko folda sa sempronom, par mjeseci, ujutro ustane, i procita na naslovnoj stranici, da je dobio neku finu grafu, ili nesto slicno.
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    potpisujem.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mene je tako grafa obradovala, nakon foldanja sa athlonom le-1620 :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Dobra ideja kolins, imat cemo na umu za neki slijedeci put.
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    pa foldamo eto gdje smo :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Nakon 30 poruka neko odgovori na pitanje iz topica :D
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    sto se mene tice pitanje topica je bilo
     
  10. Esh

    Esh HWB

    U pitanju je bila zezancija na Monchin post, naravno da je to bilo kljucno pitanje.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo gdje su :D

    cestitajte nam, Stripii, idemo dalje :D:D


    [​IMG]
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cestitamo! Samo naprijed!
     
  13. ming

    ming Veteran foruma


    Kolinzze i potpisnice, kakva je ovo filozofija, ako sam ja foldao moram imati vece sanse za nagradu? Foldanje je volonterski rad isto kao placanje poreza drzavi. Ako ocekujes neke benificije od foldanja bolje ti je okani se u startu.


    Btw, ja ne foldam zato sto nemam zivaca :lol:
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dobro sulu, jel ti moras biti svakom loncu poklopac???? je li tebe uopste IKO ISTA pitao? ako je iko imao pravo da napise to sto si ti napisao, to je enis. koliko ja vidim, tvoj posao na forumu je samo da gledas koga mozes podjebavat, na kome mozes istresti svoje zivce. okani me se liku, nisam ti nista rekao, niti sam ja igdje spomenuo bilo kakve beneficije. koliko ja mogu vidjeti (a pricao sam sa nekim clanovima foruma), ti sa svojim komentarima (uvredama i omalovazavanjima) najcesce ides u offtopic, pa tako i ovaj put. uostalom, po tvojoj filozofiji ti bi sebe nagradio, posto po tebi treba nagraditi one koji ne foldaju, a ne one koji foldaju. prestani tjerati ljude sa ovog foruma i od foldinga.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma


    Ja sa Enisom razdjelim nagrade prije izbora pa sicu ostavim vama.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ok, hajd sad pozuri pa obrisi ova zadnja 4 posta, dok nije enis dosao, posto vidim da to radis ;)
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Ni jedan ja nisam obrisao post na ovoj temi nije to moj stil, samo me nervira ova filozofija ''daj enise ja sam ucestvovao u foldingu, teba nagrade clanovima foldinga dijeliti'' :lol: Nagradne su dostupne svima, ne samo tebi niti meni, svi smo mi ravnopravni kada se kocka zavrti.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Tema je folding, povecanje aktivnosti, novi clanovi, vracanje starih. Ostalo je suplja.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahahahahaha :) prosipas se ba :) da mislim kako ti kazes, ne bih ni foldao. sjedio bih i cekao da dodje nagrada (kao sto ti radis). sjeti se naslova prethodne nagradne igre, pa ces vidjeti da nagrade nisu bile dostupne SVIMA, nego samo onima koji su foldali. uostalom, vidim da s tobom ne vrijedi raspravljati, jer ocito imas problem sa kompleksom manje vrijednosti. da nije tako, ne bi se ni javio u ovoj temi sa, kao sto se i do sad nisi javljao. idi tamo u teme vezane za hardware, pa prosipaj nove clanove, i pokazi kako si ti najpametniji i kako je tvoje misljenje svetinja ovdje.

    EDIT: obrisao si post, gdje si dini rekao, da srecom ne radi u nekoj nuklearnoj elektrani, pa njegovo misljenje i nije tako bitno.

    EDIT:

    viewtopic.php?f=19&t=16940

    Link na temu za koju mislis da je obrisana, prvo hopni pa reci skoc :lol:
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    dragi koline, rekao sam ti ne vrijedi jurisati na vjetrenjace golih saka druze!