Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Na ovoj mojoj su isto plasticne noge ali drze dobro (kuc, kuc) vec 2-3 godine. A ima me :mrgreen:
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    U potrazi sam za kakvom pRo stolicom, max cijena 350-400 KM, ledja me ubise, sjedi se i po 10 sati za PCom dnevno. Helem, kad sam prije skoro godinu dana bio na sajmu namjestaja u Skenderiji bilo je podosta izlozeno tih stolica (uglavnom su bile sve od supljikavog materijala). Meni je nebitno, samo nek je provjerena sto se tice naslona i bolova u ledjima. Ima li ko kakvu preporuciti? Ima li neki brand koji je poznat da pravi te 'ugodne-za-kicmu' stolice? :)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Brand se mnogo placa.
    Ima jedna radnja u onom narandzastom Robotu, bave se uvozom stolica (ima i Italije i Čine). Bilo ih je "boli glava" za 4-5 banki.
     
  4. pac

    pac Komšija

    Pogledaj u natuzzi-u imaju jako kvalitetne stolice!
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Moras bubreg prodat za njih.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    thx ljudi, u subotu odoh u potragu pa javim sta uzeh
     
  7. kAcA

    kAcA Aktivista

    Pogledaj Udobnost (Shopping centar Grbavica)
    i Standard na Stupu, tamo sam ja uzeo svoju stolicu

    edit: Ima i u hrasnom, raskrsnica prije Robota, prekoputa Bosna-Sunce osiguranja...Ne znam kako se zove al bilo je dobrih stolica
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Pogledaj u ulice gdje je hotel Evropa ima radnja, cijene su paprene ali daju neko sniženje na određene stolice ako imaju neki feler tj malo ogrebe i sl , a i maš u Hrasnom radnju u ulici Azize Šaćirbegović tj kada ideš sa Malte prema Harsnom, poslije džamije 100tinjak metara sa desne strane ima niz zgrada pa tu pogledaj.
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    E ovo je ta sto sam ja gore napisao :D
     
  10. pac

    pac Komšija

    Udobnost ima naj nekvalitetnije stolice.
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    U Udobnosti zna biti dobar proizvod jednom mjesecno, ako i toliko cesto. A stolice su im specijalnog nekvaliteta.
     
  12. perke

    perke Aktivista

    pogledaj i radnju u Branilaca Grada, prekoputa Saborne crkve... tu smo prije 2 godine uzeli stolice za ofis, tad su bile oko 600km ali su vrijedne svakog feninga... inace, u toj radnji imaju dobar izbor, ove su bile medju najskupljim tada

    a ako bas trazis brend onda gledaj Herman Miller, seriju Aeron ... vidjeo sam nesto u onom salonu ofis namjestaja na Otoci, ne mogu da se sjetim imena (nije Dallas :D ) ali su bile oko 2500-3000km sto nam je bilo pozamasno van budzeta
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    Kraning Tuzla je nekada imao dobre stolice, a bili su smjesteni u trznom centru na Sjenjaku
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tvin namjestaj. Otisao sam u tu radnju samo da isprobam stolice i da vidim kako je sjediti na stolici od 3500 maraka, ni na kraj pameti mi nije bilo da nesto kupim :lol:
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Brand mi nije bitan, nit izgled nit materijal (pozeljno da nije koza), samo da je super sto se naslona/ledja tice.
     
  16. Castorpoluks

    Castorpoluks Novi član

    Ja sam prosle godine kupila stolicu na cistu preporuku u nekoj firmi Anaks koja uvozi iz Italije najbolje ergonomske stolice sa visokim naslonom.Poslali su mi na kucnu adresu u dijelovima i sa laganim uputstvom da se sastavi.Imaju extra izbor a sto se cijene tice, imaju za sve ukuse.Ukoliko netko zeli pogledati evo i linka:
    http://www.anaks-namestaj.com/
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sorry, ako je vec neko spomenuo, mrsko mi da citam sve. moja firma stolice nabavlja iz zicompa, imaju solidnu ponudu kancelarijskog namjestaja. http://www.zicomp.ba mozda nekom pomogne. iz tuzle su.
     
  18. perke

    perke Aktivista

    nema tog sajta, da nije anaks.hr ?
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    Meni se site otvara. Piše sjedište u Beogradu.
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Meni jutros nije radilo...sada je OK.