Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni se guzica potpari na kozi :mrgreen: Obicnu neku uzmi :p
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    mozda da je gola :D
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    ma uzmete onu jednu iz kuhinje i ljuljate se po citav dan :mrgreen:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    hebo te ja sad sjedim na onoj kuhinjskoj... meni je bilo kakva odlicna naspram ove :D planiram iza 1. maja generalno sredjivanje sobe pa onda ide i monitor i stolica :D
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Te nogare dole. Polome se.
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja moju uzeo u fisu prije 1-2 godine od eco koze oko 120 bila i sad se malo iskrivila prema naprijed, ima tockice, i vremenom je postala neudobna:D. Vidio sam u it dobru stolicu 180 km, rado bi je uzeo ali joj je naslonjac cudan, u obliku kicme a ne mogu bas tako sjediti ko strijela :D:D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Moja radna stolica je , vjerovali ili ne, ona plasticna za balkone i baste. 15 KM u FIS Vitezu, ali mi najbolje odgovora jer sam povisok a ona ima jako visok naslonjac i ima naslonjace za ruke / laktove :D
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zicomp ima dobrih stolica, kad se krene prema miladijama.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    hmmm do sad sam imo obicnu kompjutersku 7 godina i nije se polomila isto plasticni nogari, a vec rekoh da sam potezak :D
     
  10. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ljudi polomi guzove na kuhinjskoj stolici vec drugu mjenjam drvenu , nepada mi na pamet vise na njoj sjediti moram uzeti neku stolicu u pm ona od 39 km izgleda da bi bila izdrzljiva hmmm.... dajte jos savjeta
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pustite se tih plastikanera i kuhinjskih stolica. Pogotovo ako duze sjedite (a sjedite) za kompom. Hemoroidi vam ne ginu.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma i ja kaze hebo BILO koje stolice fino sebi komp smjestite ko ja blizu kreveta zavalite se u krevet i tako igrate,surfate,radite itd. :D 8)
    ej dog jel se od ovog mogu dobit hemeroidi :) :?:
    i stvarno ove kuhinjske su nesnosljive nemos na njima ni igru instalirat kako treba a guza vec crvena :D
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    A na metalnoj ne ginu? :D
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Krevet + laptop + wireless = idealna kombinacija :D
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Idi braca u DALLAS i vidi par fotelja. Ima ih svakakvih i 100% mozes naci neku koja ti odgovara, a puno su kvalitetnije od ovih kancelarijskih stolica koje su neudobne, nekvalitetne i preskupe kad izvagas cijenu/kvlaitet. Imas kupiti dobir stolica Italijanskih prozivodjaca u Sarajevu ali su ti one fakat preskupe. Plus ako imas preko 100 kila i visok si ne gine ti fotelja :D
     
  16. Chode

    Chode Aktivista

    ih koliko sam ja takvih samo poliomio... nisam jos naisao na stolicu koja nije negdje pukla kroz godinu dana...

    sad cu da kupim jednu bez pokretnih dijelova...
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa i ja sam polomio al tockove koji se lako zamjene al jos nisam cuo da je nekom pukao ovaj plasticni dio (nogare)?!?!
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E sad si me uplasio. Koristim kuhinjsku vec neko vrijeme.

    Sta da uzmem ako ne zelim hemeroide? :D
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    nesto mekse:D
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma mekana je meni ova sad. Poturio sam nekakav jastuk... :D

    Nego iskrivi mi ledja...znaju me i bolit ledja ako sjedim dugo. Vidjecu, iducih par sedmica su mi smrt, sve ispit za ispitom. Makar u Tuzli nema na puno mjesta stolica, moze se sve u jednom danu obic :D

    BTW, sig ti je totalno konza. :D