Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa nije potpuno ista, nekako mi je premekana spuzva na ovoj platnenoj. Ovu "koznu" nikako ne bih, pa sam izbor suzio na platnene.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa da i ja sam tu gledo dosta je loshija, a je li nemaju vise koznih nikako?
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    @ Loki : Tako sam se ja naginjao i pukla plastika unutra i poslije toga mozes je samo baciti ...nema sanse da se popravi pokusavo sam sa nekih drugih stolica al jbg uzalud.

    Zna li neko gdje ima dobra u Sa. i kolike su cijene (odprilike)...s.eba.jem leda na ovoj stolici ...ionako sam par puta iso do ambulante da mi propishe neki gel i tablete pa da masiram i pres.eravam se. :mrgreen:

    POzzzz.
     
  4. Loki

    Loki Komšija

    Ma meni je samo točak, i sad sam nabavio 2 rezerve. :D Ostalo mi je prilično izdržljivo. Kod mene je identična stolica kao one u Phoenixu, a znaš i sam kakve su tamo. ;)
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    [​IMG]

    200KM stolica super, koza, i veoma cvrsta i jaka :mrgreen:
     
  6. n1dal

    n1dal Aktivista

    heh kk :)
    mozda je Dzeno nesto novo stavio nisam otiso ima 2 godine xD al vidim Svabu stalno tako da mi prenese ponekad noFosti :D

    btw. hajd imam jos neke planove al uglavnom uskoro cu kupiti ...

    Pozz ;)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    imam tri ovakve na poslu dvijema su vec pukli ti naslonjaci i vec su pocele da nerviraju skripom... ali jesu udobne :D
     
  8. woland

    woland Aktivista

    ja sam bas jucer kupila solidnu stolicu sa tockicima u "uniprometu" kod mercatora...nema rucke (posto mi je sto pravo uzak, pa ne mogu rucke da udju nazalost :roll: ), ali ima bas velik naslon, za cijela ledja...79,99KM...sa ruckama je bila jedna bas lijepa oko 130KM, cini mi se, ali dzabe kad meni ne stimaju dimenzije... :roll: :roll:
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Sajam namjestaja u Skenderiji se sutra zatvara u 12, pa ko je naumio kupiti sta nek pozuri. Ja danas uzeo stolicu, inace je 140 KM ali sajamska cijena je 117 KM, popust je jos sutra na svu robu tamo.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja nikako da se natjeram da odem uzet kakvu stolicu, a evo ovih dana me bole ledja, pa cu morat. :|
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja uzeh ovu koznu, jbga, bilo par onih "pRo" stolica, al sve su +400 KM, a ne daje mi se bas toliko :) Treba otici do Skenderije ko moze, fin je ovo popust
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Daj slike, da vidimo na sta to lici :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ev je, zavjese su gay, al' bolje i to neg da mi komsija gleda kako ceskam yayca :D :
    [​IMG]
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    I više nego gay, ultra gay rekao bih :mrgreen:
    U mene je gotov ista ovakva.
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    De mi reci, ove nogare i nosaci su plasticni?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Mehanizam za podesavanje visine i nagiba naslona su metalni, kao i ovaj dio sto ide od nogara od guzice. Nogare su plastika. Teska je stolica ko tuc, meni se cini ok kvalitet. Meni je glavno da je kako treba ovaj naslonjac, ja sam prilicno visok, pa ne volim kad me stolica "sijece" na pola ledja. Ovaj mi je do pola glave :D
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Fino je da nije sve plastika. :)

    Ne znam sta mi je gore naci, tene ili stolicu. Da imam milion dzaba mi, kad nema nigdje. :mrgreen:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja dvije polomio ove na tockove, i tri klasicne metalne. Sad sam sastavio jednu od dvije crknute, i evo sluzi vec neko vrijeme.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa obicno se polome noge od stolice, to ne gine. :D Plastikarija.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma onda treba uzet onaj betonski sto drzi suncobrane i rahat :D