Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja imam ovu plasticnu/koznu/crnu vec 8 godina.

    nit su mi pukle nogare, nit imam hemoroide, sjedim pred racunarom mnogo sati na dan i ne bole me ledja (a na poslu na nekakvoj debilnoj uredskoj me zabole u roku od sat vremena), stalno se ljuljam na njoj jer ima onaj mehanizam za ljuljanje pa kad gledam filmove/serije dignem noge na sto, dupe mi se ne znoji osim u sred ljeta (ali tad mi se znoji i kad ne sjedim)...

    doduse placena je svojevremeno 250KM pa je moguce da je boljeg kvaliteta od ovih sto se tuse danas na svakom cosku.

    a oni sto salju kataloge sa uredskim namjestajem imaju predobre stolice, naravno da su skupe, ali ne vjerujem da ce se te tako lako raspasti...osim ako ne salju neke razlicite nego sto su na slikama...izgledaju kao tenk :)
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Best buy definitivno stolica u OBI-u, ukoliko je još ima na stanju ili je još uvijek nabavljaju. Ja sam je uzeo prije 1 god. za cca 130 KM.

    [​IMG]

    Najbitnije je što nije koža već aktivni materijal sa nekakvim rupicama, tako da nema znojenja. Izdržljiva je pravo
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Drug mi ima ovakvu stolicu i fkt je predobra, samo sam ja mislio da je vise nema na stanju, tako mi on rece, definitivno moram otici do obija
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    to kad dodje u obi ode ko vruce kifle...
    dodje recimo 30 komada, naleti neko i uzme svih 30...tako mi rece jedan cova sto radi tamo
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vjerujem, ja sam prošle godine uzeo ovu zadnju i ostale još dvije kožne.

    Raja koja je bila kod mene ima samo najbolje komentare za stolicu, a udobna je itekako. S obzirom da danima i satima "trošim" vrijeme na igranje, a imao sam jedno vrijeme opasnih problema sa leđima, evo godinu dana sam preporođen.

    Poznati švabski kvalitet, a ima i solidan ugao nagiba, tako da je i za TV-a idealna kad je kauč zauzet :wink:

    Po meni stolica je druga najbitnija stvar poslije monitora. Čuvajte oči i leđa, hebo grafičke i memorije.
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista


    Ma dzaba vam bilo kakve stolice, hemoroidi su nam svima buducnost! Komp+sjedenje+kafa+cigare+neredovna klopa (izasla nova igra :D ) = hemoroidi :lol:
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    danas sam bio maxuz u dallasu na otoci.. jedina stolica koja valja 310KM.. ostalo mi sve nekako bezveze...
     
  8. Chode

    Chode Aktivista

    meni je pukla na nosacima naslona, na obje strane po dva puta, ali sam zavrnuo celicne sipke da ojacam, onda je pukao plasticni prsten koji drzi amortizer pa se pocela ljulati, i jedan tockic je pukao. pukla je gdje god je mogla.

    sad sam nasao jednu super, bez pokretnih djelova, mislim da ce trajati, a udobna je. slikam je pa postavim cim kupim.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Rekoh ti da su one koje iole valjaju skupe do bola. Jesi li probao onu fotelju sto sam postao na pocetku??
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa il imas preko 130KG ili si stvarno loshu stolicu imo :)
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bio jucer u Standardu u Tuzli, to je neka Sarajevska radnja. Vidio jednu platnenu od 130KM. Ima naslon do glave. Jedina koja je valjala.
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Standard je Sarajevska fabrika namjestaja, ali su cijene zabiberili pravo tako da raja kod njih i ne kupuje puno.
     
  13. Loki

    Loki Komšija

    Kod mene je ovako nešto samo što je platno. Sve je super samo što su mi 2 puta točkovi pucali. prvi put sam jedva našao neki stari da odgovara. Sad kad je pukao drugi sjedim na nekom malom tabureu dok ne nadjem točak... :roll:
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A bas na takvu sam i mislio, takva ali platnena. Znaci ne valja... :roll:
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Sva je ona super ali moja kilaža (koja varira između 105 i 110kg) je dokrajči bez problema jer se ja zavalim u to i kad gledam TV i kad sam za kompom... Ima onaj fazon da se nagne pozadi pa zalegneš... :D Ja jedva našao ovu svoju, u Vitezu. Uglavnom ništa drugo nije otišlo osim točkova.
     
  16. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz @ll , evo jucer sam kupio stolicu , Logitech G15 i Logitech MX610

    [​IMG]
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Sviđa mi se stolica ovako na prvi pogled, de reci malo kol'ko para i gdje si uz'o.... A te Logitech điđe bezveze. :p
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da je i ta iz Standard-a. Ne znam, nije mi se svidjela. Cekam sad da u Zicomp dodju nove, tako mi je tamo receno.
     
  19. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ova je kostala 119 KM , kupio sam je u Shopingu naGrbavici radnja se zove UDOBNOST ja mislim , bila je ovakva crna skoz ali nije bila sklopljena a ova vec bila spremna za transport.Bila je jedna od 200 km kozna
    ogromna crne boje malo bolja od ove vjerujte jer sam isprobao ih sve . :)
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa je li potpuno ista ko ova kozna samo platno?