Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  2. neko

    neko Aktivista

    Pretanko :mrgreen:
    zna li se okvirna cijena? Vedo, jesi li spremio lovu? :p
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cijena je sigurno od 500 do 700€, s obzirom da HTC One X kosta 600€. Sad koliko je pametno kupovati fon sa cetiri A9 jezgri je upitno. Bolje je cekati A15 arhitekturu.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    I + nasao vec musteriju za ovaj SGSII :smt003

    Btw, nikako da nastimam da MMS radi, googlao i nadjoh ove postavke, unio sve al opet nece, samo stoji "downloading" (korisnik sam Ultra paketa, slao sam i sms "prijava" i "postavke" na 061 11 00 al opet nece):


     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma to je ok za taj phone :)
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    pitanje.
    trazim klasican "answering machine". znaci meni zvoni telefon ja se ne javljam onda ono "poruku kazi poslije zvucnoga signala" :)
    ne mogu da vjerujem da nema tako nesto na marketu. prije 5-6 godina sam to koristio na symbianu bez problema.
    ima li neko da zna za tako nesto

    danas sam prvi put vidio sg2. mislim "vidio" da sam sjeo i igrao se malo sa njim. draaagi boze "kolikachki" je. pa ja fakat ne kontam u cemu je fazon. moze se komotno reci da je "mini-pad". pa moras shapu imati ko medvjed da bi mogao jednom rukom ista raditi. mislim ok ekran veliki, hardware...ali sto je puno, puno je.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A tek Note. :D


    Sent from my iPhone
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Mora da onda nisi navikao imati veliku stvar u ruci :mrgreen: :mrgreen:
     
  10. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    kazu da je auto produzetak muskarcevog "ponosa" po osnovi obrnute proporcionalnosti. ali bogami u zadnje vrijeme se taj sablon moze primjeniti i na mobitele.
    :lol: :p :smt006
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    To su kao utjehu izmislili ovi sa manjim rukicama :p :D
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hahaha. Ja nosam mali mobitel i vozam malo auto. :D


    Sent from my iPhone
     
  13. FLG89

    FLG89 Novi član

    ja imam galaxy s 1 (i9000) nemam ruku ko međed a ovaj post sam lagano napisao jednom rukom.
    Brat mi ima s2 koji je malkice širi ali može se koristiti skoro pa normalno jednom rukom.


    A što se tiče notea ne bi ga nikad uzeo ono nije mobitel...


    Haha iPhone i mini cooper
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne on ima Fiata i to je najbolji auto na svijetu, a gayphone mobitel.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    hehe, baš htjedoh reći, u njega nije "problem" veličina fontela, već da je u pitanju gayPhone! :mrgreen:
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ti nikako da sjasis s tudje chundare, uporan si, aferim.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Smirite strasti, nismo u kavezu.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    samo jedan ovdje treba da smiri strasti, i sve ce biti ok :smt006 kako je krenuo, moglo bi se radi njega i ovdje "savjetovanje" lockati :shock:
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad ti se ne sviđa kako se neko odnosi prema tebi, imaš report dugme, a ne odgovarati istom ili gorom mjerom. Nećemo sad gledat ko je prvi počeo.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jaran ima problema sa galaxy ace. Kad ga spoji sa usb kablom u PC puni se telefon ali ne mogu se konektovati na storage da može prebacivati slike i sl. Do kabla nije a probano na više računara sve isto. USB debugging on/off rezultat isti.