Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Ima li kakvog razvoja za ovu moju Špicu gdje :D Vidim na samdroid forumu da su stali. Imam instaliran 2.2 na njemu, a za 2.3 je nepotpun rom (nema podrsku za kameru, gravity senzor i jos par stvari). A o 4.0 i da ne pricam, pola stvari ne radi :D Znam da je slab i star mobitel, ali cisto da vidim da neko nije naletio na neki dobar rom 2.2 ili 2.3.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja sam davno prestao experimentisati.Jednostavno nema nista da je i dobro i stabilno.Ja sam se vratio na 2.1 ultimatefrozenspicaclair i radi perfektno.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo instalira i ja danas instagram,ima finih filtera ali ja sam mislio da ima vise podesavanja i editovanja
    kako ja procita,instagram dodje kao neka mobilna drustvena mreza,jeste li se vi umrezili :D
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

  6. jameyjasta93

    jameyjasta93 Novi član

    Zna li iko kada ce SE (tj sada samo Sony) izbaciti ICS update za Xperiu Ray cuo sam da prvo idu Arc S, Ray, Neo, pa onda ostali... Trebalo je bit krajem Marta, pocetkom Aprila... Na blogu su izbacili da su se pojavili telefoni sa 4.0.3 Androidom... kakvo je stanje kod nas?
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja tipujem na Juni.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Code:
    Sony je objavio kako namjerava objaviti Android 4.0 nadogradnju za sve Xperia pametne telefone koji su na tržište stigli 2011. godine, te time potvrdio raniju najavu objavljenu iz kompanije Sony Ericsson. Sredinom aprila Sony namjerava započeti s distribucijom ICS nadogradnje za Xperia Arc S, Xperia Neo V i Xperia Ray pametne telefone. Krajem maja ili početkom juna, ICS dobivaju i Xperia Arc, Play, Neo, Mini, Mini Pro, Pro, Active, te Sony Ericsson Live with Walkman.
    
    Kao i obično, vrijeme dostupnosti nadogradnje ovisiti će od telekom operatera, pa će korisnici iz Bosne i Hercegovine priliku za nadogradnju vjerovatno dobiti nešto kasnije. Sony je objavio i kako se nadogradnja neće moći izvršiti OTA metodom, nego će se pametni telefoni morati povezati na računar.
    http://gadget.ba/view/2942/sony-najavio ... adogradnju
     
  9. jameyjasta93

    jameyjasta93 Novi član

    nad'o sam se da ce bit u aprilu, ali sad i ja tipujem na Juni... nesto imam osjecaj da to kod nas nece tek tako brzo ici...
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Zar je ikada postojalo nešto kvalitetno za unrooted uređaje!? :mrgreen:
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Samsung će Galaxy S III predstaviti 3. maja
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pozdrav
    ima li neki programcic koji ce mi paliti ekran kao sto to radi power dugme a meni treba da to bude neko od onih dole tipki,home,menu ili back?

    naime ,puklo mi je power dugme,sada se teze pritisce,pa da nece otpasti skroz

    ili se ovo moze nastimati u opcijama telefona,android ne 2.2

    btw.jedno vrijeme mi je ovo moglo ovako,i kada resetujem telefon,onda ne mogu da palim ekran na dugmad
     
  14. Talnay

    Talnay Aktivista

  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ili ja ovo ne znam podesiti ili ovo nije program koji meni treba
    nista se ne desava sa ovim programom,opet na tipku power moram upaliti display da bi ga onda otkljucao

    btw.kako se koristi ovaj program,jesi li probao ?
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ovo je garant neki fake
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sigurno neka s2 plus verzija
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo je pre-production kuciste, hardver je autentican. Finalni dizajn ce biti drugaciji.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    je li moguce da nema
    ima li neki program gdje mogu stimati sta da mi rade dugmad back,menu i home na telefonu

    inace ako mi otpadne power button,onda ga necu moci ni upaliti a da ne skidam masku