Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. rijads

    rijads Aktivista

    Moze, kod mene na Nexus S koristeci Deep idle 2 po 1% ode preko noci.
    Ali ne bih preporucio da ga iko koristi jer je veoma nestabilan i mob ide u reboot cesto.
     
  2. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Tako lijep telefon si ugurao u taj kondom.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :smt005 :smt005 oplakah !
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zasto ne, meni izgleda strasno osjetljiv.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dajte preporuku za dobru tastaturu na naškom.
     
  6. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Plasticni telefoni mogu nekako i prezivjeti padove kao Galaxy Nexus na primjer, cisto sumnjam za ovaj. Cak nisam ni u kuciste nesto uvjeren, nagledao sam se dosta razbijenih iphone4, jednostavno vise ne vjerujem staklu ni za relativno blage padove. Glavni urednik Verge je slomio svoj padom sa stola na drveni pod, sefu Android OS-a Andy Rubin je isto tako pukla pozadina. Bio sam pod utiskom sam da pad na ravnu provrsinu ne bi slomio staklo ekrana vec pozadinu ali tipu je ispao telefon pri izlasku iz auta:

    [​IMG]
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moj stari desire hd, blebno od pod ko zna kolko puta. Dijete se igra vec 2 hefte s njim i nista :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  8. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Moj HD2 isto tako. Ogrebotine tu i tamo ali nista ozbiljnije. I Gnex mi je ispao jednom, samo manja ogrebotina sa strane.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Telefon u "kondomu" nakon godinu dana daleko vise vrijedi nego isti bez. Za mene dovoljan razlog da fon zastitim.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Uzivaj u kondomu, ja vozim bez kondoma. :D
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbo vas kondom imal te tastature ispo sam iz fazona :D
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja koristim onu koja je dosla na mob ako zelis čć itd drzis duze npr.na c,ne svidjaju mi se jednostavno one sa markete,previse slova na jednoj strani bar po meni..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je moguce da je ovako dobar kvalitet zvuka (cuju se koraci) ili je naknadno ubacen:



    Trebao bi biti eho..
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ako je ovo zvuk s telefona onda stvarno nemam rijeci...
     
  15. rijads

    rijads Aktivista

    swiftkey daleko najbolja tastatura, ja je koristim i za njem i eng i bos jezik,i podrzava guessing pogresno ukucanih rijeci na razlicitim jezicima odlicno, bez da ista mjenjam, brza, a ko voli swype style to ce takodje biti dodato u slejdecoj verziji.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak ne: http://www.youtube.com/watch?v=WE4jwkByPIk

    Ne gledam svaki video od Pocketnow ali nikada ovo nisam vidio da su uradili.. snimali naknadno komentar.
     
  17. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Odlicna deep sleep potrosnja preko noci, sve postavke su factory defaults, rooted i unlocked, stock 4.2. 2-3 email notifikacije preko noci i Google Now stalno u pozadini:

    [​IMG]




    Par slika s Nexus 4 kamerom:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Update koji je izasao par dana nakon samog telefona ima velika poboljsanja pri snimanju videa, i sa zvukom i sa slikom.
     
  20. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista