Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja se evo malo igram sa Note 4. Stvarno je dobar telefon. I primjetno bolji od Note 3. Pogotovo "u ruci"...
     
  2. black

    black Komšija

    Kako vam se cini nova Tapatalk verzija?Meni je skroz nezgrapan Tapatalk sad.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hehe, zar je moguce :D
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    meni je ok ja svejedno kliknem timeline i to je to :D
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Fakat nigdje veze. Pogotovo na manjim displayima izgleda fuj
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Da ne otvaram novu temu, zna li neko ko je ofisl distributer (ako ga ima) za Samsung ili Logitech u BiH?

    Interesuju me ovi keyboard case-ovi za Samsung Galaxy Tab S a nigdje ne mogu da nadjem da ih neko prodaje u BiH.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da je kimtek.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da za samsung je kimtec.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta bi mi vi preporucili za Galaxy Tab S?

    Ovu ofisl tastaturu: http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories/EJ-CT800UAEGUJ

    Ili ovu Logitech: http://www.logitech.com/en-us/product/type-s-keyboard-case-galaxy-tab-s-10

    Ova ofisl varijanta mi mnogo ljepse izgleda i tastatura kao i buttoni su funkcionalniji ali mi je zastita nula, znaci morao bi kupiti dodatno futrolu. Dok ova Logitech ima losiju tastaturu i buttone ali bolju zastitu. Meni je cilj prvenstveno funkcionalnost ali ne bi bas ni da ostavim tablet ranjiv jer ga nosam sa sobom u torbu sa ostalim stvarima i moze se lako ostetiti.

    Poskupe su obje u pm, ali nasao sam certified refurbished logitech-ovu za 50ak $ dok je ova Samsungova ofisl 99$ na saleu. Nisam pametan sta da radim. :smt003
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Da si odmah uzeo Surface Pro 3 kad ti vec treba tastatura za tablet... :D
    Mislim da je ta Logitech OK.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Pihhh bio mi puno van budzeta.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Facebook za Android,sa novom verzijom vidim u notifikacijama da su izbacili objekat notifikacije,znaci ako mi neko lajkuje sliku dodje notifikacija i ima slika onog ko je lajkovao ali ne slika koja je lajkovana a do sad je bila. Zna li neko ima opcija da se to podesi ili valja cekat da oni sami to poprave.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Uradih upgrade sa LG G2 --> LG G3 16gb 2gb verziju.

    Osim sto mu se moze mjenjat baterija, otvara se, veci ekran, brzi procesor, lolipop dodje ne vidim nekih drugih naprednijih funkcija.
    Cak stavise ukidose wireless storage :(
    dammn!
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Pa poznato je da se ceka dvije do tri generacije za promjenu mobitela, jer obicno sljedeca ne nudi dovoljno razloga za promjenu. Jedino ako si stari uspio prodati za dobru cijenu i time trebao malo doplatiti za novi...
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma dobio ga ok...ne vi ga kupovao samo da promjenim:)
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Joj ja sam nekih 10 dana na G3 i vec razmišljao u promjeni mobitela :D

    ali evo savjet probaj testiraj malo kameru @bhd pa javi rezultate al na ovaj nacin:

    kad se slika auto modus ono izvadi mobitel i slikaj slike mi imaju cudan efekat tj sloj na slici kao blaga magla.. ali fazon je ima u opciji LG-a opcija edit "auto: normal-high" gdje dosta dosta popravi sliku barem nestane taj sloj i boje su malo jace..možda što sam navikao na S4 jake boje pa mi to odgovara.. :)

    Sad ipak sam happy i ostajem duže vrijeme na G3 :smt003
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koji verziju istog imas
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Lg G3 D855 16GB/2GB model.. android 5.0.0

    juce sam nekoliko slika napravio snijeg ono cisto pali i kada sam prebacio na racunar fotke nisu mi djelovale baš dobre..(nisu mutne)
    danas opet pokušao i malo se igrao u edit-u i kad ono nestane taj sloj i ubacuje malo jace boje pa mogu proci dosta ljepše izgleda :)

    kakvo je stanje kod tebe, jesi li testirao kameru?