Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Isti mi je. Imas smooth lag kad startas menie?
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nisam sad neki korisnik da gleda samo loše osobine, lag nekad ali rijetko se pojavi al definitivno ne smeta mi toliko.

    Sve je za sada odlicno osim malo kamere možda sam ocekivao više ali eto taj edit popravi dosta toga :)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo opet izbacen update za Lg G3 update V20f-EUR-XX.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta je sa lollipopom za G2?
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    bit ce bit ce :D

    @Eldorado, kako update radis ? preko lg software-a?
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma samo preko OTA :D

    Neki google dodatak oko 13mb sad koliko to pomaze ne znam ali eto :)
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Od Samsung valjaju samo Galaxy i Note serije, ostalo je teško sr**e. Mora da su razvili neki softver za PC koji im sam dizajnira telefone izvana i iznutra, bez ikakve korisničke intervencije. :D
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I ovaj telefon ima Galaxy u nazivu. :D

    Ja inace mrzim Samsung dizajn. Jedino Alpha izgleda pristojno.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislio sam na Galaxy S. Ove godine navodno prelaze na novu filozofiju dizajna, pa možda to "zakači" i ove low-end modele, mada sumnjam.
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Haha, skoro u bocu isti. Ovaj novi ima vise ram-a, ali nema autofocus na kameri. Logicno, ima noviji Android.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija



    Nisam fan zakrivljenih telefona ali ovaj LG ga zna dizajnirati, pogotovu ovaj crveni (2:13 i 4:48) je strašan! :shock:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni da je neko rekao da cu uzeti LG mobitel umjesto Sony,Samsung,HTC, iphona rekao bih jesi li normalan :D
    Napreduju dosta baš znaju potrefiti izgled koji je i mene privukao na Lg G3 a naravno i cijena je nešto niža.
    Neki dan izbacili update novi 5.0 v20f i baterija mi dosta bolje drži guram 2x dana i ide ka boljem opcenito mobitel je odlican.
     
  16. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Imao sam isto misljenje dok nisam kupio G2. Koristio ga 8 mjeseci, prezadovoljan, posebno kad je dosao custom lolipop (cm12). Telefon je nobrainer trenutno, extra baterija, prejak comunity, odlican hardware i dan danas...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Mašina:



    Samo ne vidim cijene.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    prvi telefon koji ne treba nikakvu zastitu, kao da je vec ubacen u neko zastitno kuciste :) Inace ne volim ovaj trend spustanja ekrana skroz dole pa vise lufta iznad ekrana nego ispod, kao da stoji naopacke.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima smisla jer nemas hardvwrskih tipki. Davno sam "kukao" koliko HTC a i ostali brendovi imaju lufta naspram LG L serije ili SAMSUNGA:

    http://pokit.org/get/img/895084fd422587 ... 46de18.jpg

    Po meni bi donji dio trebao biti jednak bočnim stranicama. Evo gledam HTC Desire 616 i ubi me u pojam koliko ima nepotrebog donjeg prostora. Ne mogu da se sjetim koji sam sonyev telefon poredio sa LG L90. L90 je sa vecim ekranom, 4.7", bio kraci od sonya barem za jedan cenat koji ima 4.5" ekran sa softwerskim tipkama. U prijevodu, sony sa iskoristivom nekom 4.3" povrsinom je duži od LG-a sa iskoristivom 4.7" povrsinom. Fail, pogotovo u vrijeme kada se nosaju fableti.

    A gore je zvučnik i kamera tako da ima smisla da bude veci prostor. Dole je samo mali mikrofon koji moze stajati i iza ekrana jer je rupa na dnu.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ono sto lg radi za je za pohvalu, pogotovo sam se uvjerio kad sam uzeo u ruke g3