Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je jedna velika prednost popularnijih modela vecih proizvodjaca.

    Ja sam gledao G Flex 2 ali na kraju ipak uzeo G3, izmedju ostalog zbog ROM-ova. Flex 2 je slab sa custom ROM-ovima, pretpostavljam zato sto je slabo isla prodaja.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se realno ne da više zezati sa custom romovima nema tih para da bi se opet zezao s tim. To mi je velika prednost windowsa imaš šta imaš i nemaš šta zezati se puno imaš official i betu i vozi :D
    Samsung mi je bio prelagan za flešanje dok npr. Sony patnja.

    Nego da vas pitam fali mi sa windowsa kad gledam yt video da radi u pozadini i kad se ekran ugasi da i dalje 'svira' :D znam da ima ovaj premium yt 10$ al' kako free?
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam na myappfree uletio i uzeo mytube. Definitivno jedna od najboljih youtube aplikacija generalno za sve platforme. Izmedju ostalog ima i bacground player
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mytube sam i ja imao free na windowsu i kao free je beton aplikacija možda i najbolja što sam vidio na Windowsu.

    Evo skinuo sam MyTube player jel to to ne znam ali ima ono šta mi treba, thnx.

    BTW može na pm gdje skidate anamo one .apk neki provjeren sajt, Džemo brat npr. i vi koji ste upoznati :D
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mytube ti je free, to sto se placa to je da pocastis developera kafom.

    Mytube i 6tag aplikacije koje ce mi najvise faliti sa wp, sad kad budem prelazio na android, daleko su bolje od onog sto nude ofisl aplikacije na androidu i iosu.
     
  7. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Emmmmm
    Intruder alert. Haloooo "pendžeraši" mmmmm mislim da ste na pogresnoj adresi.
    :p
    Ima li jos ko god ovo sokoćalo kao moje da ke probao malo ovih cistom-a pa da baci kakvu preporuku, savjet...
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ajd kad smo kod preporuke za rom ima li neko neki provjeren za note3 N9005?
    Inace mi telefon radi ko singerica al profurao bi malo promjene,bolje da promjenim rom nego telefon. :)

    Vec sam ja malko istrazivao i mnogi poznati romovi ne podrzavaju S-pen. A da od Note-a napravim SGS4 nisam bas musterija. Eto ako neko ima sta pametno rec.....bujrum.
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    OGyoutube takodjer preporuka za prošireni yt.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    to kao neka aplikacija ili sta? ima li ikalva zamjena kvalitetna za you tube da video radi u pozadini? cesto slusam muziku i smeta kada ne mozes nista na mobu dok ide video.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Iznad gore ja baš pitao za isto. Imaš MyTube Player na playstoru.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ja bas probah mytube player i bio je citavih 10sec telefonu. Ovoliko reklama u 10 sec nisam vidio nikad.
     
  13. kvaju

    kvaju Komšija

    Probaj OGYouTube, možeš skidat video, mp3, slušat u backgroundu itd.

    Al nemožeš ga preko Google Play nego izguglaj .apk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa tako reci :D Vidim nema na play.
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: RE: Re: Google Android - oficijelna tema

    forum mobilism ukucaj u google, tu se prijavi i ne treba ti nikakav drugi 'narodni' playstore, provjeren i efikasan forum, sve ima.

    Viral pro app je puštao u pozadini youtube samo u posljednje vrijeme ne radi, zašto ne znam, možda ga ovi iz yubita nekako blokirali tako da poguraju svoj youtube red (ili kako se već zove) app koji jedino podržava background play?!

    Alternative:

    audiopocket - kopiraš youtube link i on napravi stream kojeg pusti u pozadini, samo za svaki link moraš posebno kopirati, patnja.

    Snaptube - do sada najbolji youtube downloader po meni a sve sam ih isprobao, brz, pouzdan, čak ga koristim umjesto ofišl app-a sve više, jer bukvalno jednim potezom skineš klip koji ti se svidi ili pjesmu (konvertuje klip u audio format, mp3, aac ili sl.)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovaj OG se rusi cim se pokusas lpgovat, i onako se cesto rusi. Ma googlo to sve blokira, jednostavno nema kvalitetne alternative jubitu, a i ovaj ofisi mimje pravio najvise problema od svih googlovih aplikacija.
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Da li neko slucajno zna sta bi mogao biti uzrok toga sto mi vise ne radi push na GMailu? Pokusavao sam gasiti sync opcije, cistiti cache, nisam brisao Google Account doduse ali bih htio da izbjegnem to. LG G3 je, na 5.0.1.

    Bas je nekako uzasno sad, mailovi ne dolaze nikad, ili ovako nekad nakon pola dana, ne mogu bas upratiti sta se desava. Nista nisam mijenjao na accountu, na tabletu mi uredno radi, a tamo doduse jesam probao sa Outlook aplikacijom i nekako kao od tad da mi se poremetilo na mobitelu za mailove, ali nisam 100% siguran. Problem je sto na tabletu koristim Mailbox, a on vuce samo sa primarnog inboxa, ne ovih dodatnih, i moze proci dugo a ne znam da mi je stiglo nesto vazno u updates ili tako nekom folderu, pa bih da rijesim ovo.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesi li probao sa nekom drugom aplikacijom? Ima ih dosta dobrih koje ti mogu skidati sa više accounta.
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo probacu sad sa Inboxom, mada evo vec mi je stigao jedan mail na Mailboxu, a on nista ne pokazuje :D Samo jedan acc imam tako da mi ne treba podrska za vise accounta. Probacu jos koji app onda, mada mi je pravo cudno ovo.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ionako imaš boljih aplikacija od te, ja je nikad nisam koristio.