Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Da, s tim da se ostali priblizavaju.. Mislim da je prije razlika bila izrazenija.
     
    aeRo likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Godinu dana dok ti ne srozaju preformanse:D
     
    Sena and Esh like this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Pokvario mi se display na S7 Edge,tj svako malo se sam ugasi ili treperi ludjacki. Volio bi uzet sta sa metalnim kucistem, i da nema ovaj edge glupost (najgora stvar sto su ikad izmislili). Inace je ovaj SGS7 Edge najnekvalitetniji telefon sto sam ikad imao, problemi sa home tipkom, sa volume up tipkom, od malog pada se sasuo nazad, roza vertikalna chiza preko displaya, sad belaj sa displayom itd.

    Iphone x ne bi uzimao, previse fragilan se cini.

    Da mi je nesto elegantno, sa metalnim kucistem (samo da nije full staklo) i sa home tipkom.

    Uzeo bi telefon u BHTu opet, a gledao sam npr. HTC 10, LG G6, Huawei P10 se cini dizajnerski fin, njemu mozda i najvise naginjem, pogotov jer ima home tipku, ne znam koliko bi se mogao navici na fone bez nje.

    Sta vi velite?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    To sto kazes da je telefon fragilan, neznam ijedan od ovih flagshipa da bez neke maske moze fin pad na beton preživjeti, imao sam oneplus3, kao metal, pao sa stolice na plocice, jos ga dočekao nogom i ublažio pad odmah ostalo nesto na njem.

    Home tipka se nazalost izbacuje polako, iphone 8 plus mozda, al staklo pozadi pa ne pase, iako bi dobio mašinu od telefona, ako ti paše iOS.

    X mi se ne cini tako fragilan, al nema te home tipke, prijatelji koji ga koriste kazu da su se jako brzo naviknuli na to, i da odlicno radi face id, iako meni je nepojmljivo to, al eto, dok ga nekad ne uzeo i sam isprobao, pa da vidim to.

    S home tipkom na androidu poslje s7e hmmm
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @Vedo pogledaj u telecomu Huawei Mate 10 pro. Ja bih taj ili G6. Htc je jednostavno zastario dizajnom i hardwerom, ne opravdava cijenu nikako.
     
    Last edited: Mar 11, 2018
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    One je sav staklo + nema home tipku.

    @kvaju - Na tom metalnom "ostalo nesto" , da ti je bio sav staklo sasuo bi se :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    A Vedo mislim da nemas puno izbora sa home tipkom. Oneplus 5, ne T verzija je neki flagship kojeg se ja sjećam da je ima, od novijih, al njega nemas u operaterima. Jedino da i ti poklekneš i predjes preko toga, nema ti druge, ako zelis novije nesto.

    Htc 10, s konja na magarca, rang s7, nije neki upgrade, g6, isto.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa s pojavom novog trenda 18/9 ekrana i home tipka ide u penziju. To cu nekako i sazvakat al obavezan edge kod samsung S serije tesko. Izgleda da je A8 2018 nesto bolji telefon sa ravnim ekranom al opet poslije vise godina koristenja S serije nedostajat ce dosta stvari.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni vise smeta fingerpring odzada.
    Sada koristim iris detekciju i super radi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I G6 ti je staklo nazad, a home tipka, jbg ako ti je to presudno onda si zahtjevan ko zena kakva :) Naviknut ces, zato imas male ivice.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ono što ti tražiš je huawai mate 9. Ebga on je stariji model pa ostaje mate 10 ili p10. Odlični telefoni, huawai me podsjeća na HTC što je nekad bio.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    iPhone 8 plus.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cuvaj telefon.xD

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kome ti? :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vedi. Hahah.
    Ma sala. Svaki ce se skrhat na betonu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Lik mi jučer pokazuje S8, u oklopu mu ispao sa visine džepa na asfalt, cikn'o ćošak ekrana. Sve je to osjetljivo do bola.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Sena likes this.
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je samo Lumia 830 ispala na beton. Imao sam panic attack. Imam je i sada sve radi. Samo ogrebotina na cosku.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neće svaki. Staklo pozadi, stajklo naprijed između komad metala bez icega da apsorbira udar, šanse su barem 50% veće u odnosu na metal, a posebno plastiku. Drugu s7 ispao dok se saginjao da se obuje puce ekran. Nema glupljeg dizajna od tog stakla svuda, što će ti ako opet staviš gumu oko toga.

    Ugl @Vedo pogledaj Huawai telefone, vidim dosad si samo Samsung furao, promjeni malo.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kupio oklop za S8. Nosio ga pola dana i skinuo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk