Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako izuzmemo ekran, mislim da je S8->S9 veci prelaz nego S7->S8. Bas zato sto su se kod S7->S8 prelaza najvise "vadili" na novi ekran, nisu ni morali nista drugo unaprijedit (premda jesu).

    Sad kod S9/S9+ najvise razocarava kapacitet baterije, trebalo je to ici gore za po 400-500mAh. Narocito jer su se "udebljali".
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ne znam. Meni je S7 ruzan i spor u odnosu na S8. Doduse nisam ga imao. Zadnji galaxy S koji sam imao prije S8 je S1.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 25, 2018
    Sena likes this.
  4. igor.g

    igor.g Komšija



    Moze i u roflmao o_O
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    Samsung strikes again. I prezentacije kopiraju od Applea

    šta je sljedeće
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Previše se opterećuješ time šta Samsung (ne) kopira od Apple-a.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Upravu si

    No recimo pratim dosta ova desavanja, i kad vidis Apple kako izbaci neku glupost, da tome paznje, i citav svijet se tome smije, i onda i drugi to pocnu kopirati, eto i samsung poceo sa emojima, mislim sve je taj lik gore ispricao.

    Ironično je to da Samsung probada Apple kroz reklame za neke stvari, a s druge strane ih ofirno kopira, pa i šta će prestaviti na prezentaciji.

    Gledam Xiaomijeva prezentacija bukvalno copy-paste onih animacija sa Appleove prezentacije.


    U redu je kopiranje odredjenih stvari, ali hajmo se suzdrzati do odredjene mjere. I kad sve to pratis lako se pohvataju te stvari i stvarno postane annoying.

    Bez obzira koliko telefoni bili danas ´neonovativni´ odnosno sto nema nekog drasticnog pomaka, uvijek mi je bio drag ovaj dio godine i uvijek se obradujem ovim dogadjajima, ovaj MWC sam bas cekao ko zapeta puska, no na kraju ispade MWC koji sam najmanje upratio.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ti onda fino nastavi pratiti event-ove ovog tipa, gubiti vrijeme, i nervirati se ko je od koga ukr'o neki feature.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    :D :D :D


    sve su ovo dobre stvari, protiv ovoga nemam nista, ali emoji, notch? zar se u tolikoj mjeri mora kopirati?

    opet animirane emojie mogu shvatiti, to ce omladina koristiti, i eventualno roditelji pustati djeci, ali ovome pridodavati paznju na prezentaciji je smijesno
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    asus zenfone 5 ili iPhone X ,pitanje je sada :D
    ovo su prije radile one žnj kineske kompanije a evo sada doslo bukvalno kopiranje uredjaja i u visim segmentima :D
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  13. Reznor

    Reznor Overclocker

  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Neko je pitao za zamjenu staro za novo pa evo dobio sam email maloprije pa da prenesem:

    https://technoshop.ba/proizvodi/prednarucite/
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ako sam dobro skontao, popust za prednarudzbu + stari telefon = 200KM. Pa jedino da im dam Galaxy S bez ikakvog broja :D
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bice S9-ki po piku za 1400KM, kroz mjesec-dva, tako to ide. Po radnjama ce bit dvije milje, garant.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    1800 je s9. Kad skontaš da je sada s7 500 ne znam treba li ti to u životu.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li neko Xiaomi Redmi 5 plus verziju?

    Nešto za sirotinju ili barem one koje novac ulažu u druge gluposti :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. aeRo

    aeRo Komšija