Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

1. Qler

Qler Veteran foruma

Ja imam dvije N9. Meego vala nije bio ni spor ni bugovit. I sad radi dobro ako se uzme u obzir starost. 1GB ram kad su android imali po 256MM. A imam 808PV, to je najjače od symbiana. Nine bas powerhouse, ali je slikao brže od 1020 :) a i Lumia 950 :)

kvaju likes this.
  2. dino73n

dino73n Veteran foruma

Zadnji ili cak prezadnji update na iOS je donjeo mogucnost zamjene tona notifikacije za sve aplikacije a i apple music cita normalno mp3 ne znam od kud ti to da ne cita.

EDIT
    A imao sam N900, jest to bio dobar telefon. Nosao sam ga cini mi se 3 godine.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Reznor likes this.
  3. Reznor

Reznor Overclocker

Hvala za notifikacije, ne pratim ove minor update, jer slabo bude neka konkretna novost, pogledam ovo
    A za MP3 no luck, cini mi se da moze samo preko racunara, skinuh jednu pjesmu ne izlista je u Music. I dalje mislim da to ne moze: https://www.dedoimedo.com/computers/iphone-local-music-vlc.html

Ali da ne idem vise u off, Android je tema :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Ja svu mjuzu kopiram na iPhone i slusam offline u Apple Music. Obicne mp3. Samo sto ne koristim ono govno itunes nego 3utools.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Reznor

Reznor Overclocker