Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Na prvu animacije su ljepše pa sve izgleda još fluidnije.
    A AI, osim ovog circle to find što je u biti google lens samo sada pristupačnije, jedino mi je to korisno.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Circle to find je meni licno tesko smece.

    Ja koristim 3 nav button umjesto gestura za navigaciju, i stalno sam koristio home tipku za pozivanje google asistenta i onda eventualno ili odmah pitam ili utipkam sta meni treba.

    Sad su izbacili tu opciju i dodali circle to find. I sta ja sad imam od toga? Evo konkretno jedan od primjera koristio sam dosta za racunanje. Ako se nalazim u nekoj aplikaciji, i trebam nesto izracunati, nabrzaka aktiviram asistenta i izracunam. Ne moram izlaziti iz jedne aplikacije i ulaziti u drugu aplikaciju.

    Ne kontam kako mi circle to find moze ovde pomoci.

    Ima alternativa da prebacim na power dugme, ali misicna memorija ne da, jer ovo koristim bukvalno godinama, ako ne i 10 godina vec.

    Jednostavno google je trebao ostaviti opciju da biram ili google asistent ili circle to find.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako toliko često koristis asistenta onda najbolje da ga glasovno aktiviras..
    Npr meni je on ugasien,ja to nisam nikad koristio tako da mi je ova nova opcija circle to find baš legla. Circle to find je koristan kada smanjiš očekivanja...

    Btw evo baš gledam, biće fix za to

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 29, 2024
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Aktiviram ja njega glasovno kad sam kod kuce, a inace kad sam vani, hodam, sjedim negdje onda ga rucno aktiviram i utipkam nabrzaka sta mi treba.

    Nije meni do ocekivanja, vjerujem da ima ljudi kojima ce to pomoci. Meni samo smeta sto su meni izbacili opciju da drzim home button i da pozivam asistenta. Uz to ona mikrofon ikonica na homescreenu ne trigeruje uopste asistenta nego voice search.
     
    Haker likes this.
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li kakva app Ala YouTube Vanced? Zna li ko šta?
     
  6. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Youtube Revanced?
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo ja danas instalirao Revancer XT premium mami na telefon...jer je stara app prestala raditi.
    Samo ima bug u aplikaciji,pocne nakon par sekundi da vrti video i stane...fix je ovo,verzija
    YouTube ReVanced v19.13.35

    Buffering Bug FIX:

    • Open Settings>Revanced Settings>Miscellaneous> Spoof Player Parameters and enable it and restart
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne konta ovaj revanced.. nisam bas u fazonu ali skinem neki ovaj manager da patchuje app, ali ne radi nesto.. Jel moze na PM neki link odakle da skinem apk da radi?
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Radi kod mene na Pixelu, treba promijeniti package name, jer ne moze obrisati predinstaliranu Youtube aplikaciju, tako da ces imati dva ista Youtube-a, mozda ima opcija da se ikonica promijeni...

    To je prva opcija: iok347frgleb1.png
    Usput ne znam odakle si ti skidao, ali kad kucam revanced izadje mi prvi link ta stranica, imaju osim managera i prebuilt apk i naravno moras instalirati microG servise.
     
  10. NaLe!

    NaLe! Aktivista

  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Radi, i youtube i music. Hvala.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo ja 3 posta iznad napisao fix za taj problem...ocito nisi pregledao sve postove.

     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    procitao sam ja ali kod nje jednostavno na A52 ne radi. Kod mene i ćaće radi.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Evo i ja maloj sinoca na A52 snimio, ne radi samo se srusi aplikacija...
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Platite Youtube premium preko argentine, 3.5 marke mjesecno za family plan...
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Zar nisu doskočili tome, jel se mora potpuno novi account kreirati?
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja plaćam i manje preko turske. Ali sumnjam da može opet proći ko sada pokuša

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja prije par dana pokušao prijatelju ARG, UKR, TUR, ne prolazi nijedna, kada dođem do koraka plaćanja, cjena u USD iako piše npr. YouTube ARG gore, nemogu nikako u njihovim cjenama da platim.
    Ako tko uspije skorije napraviti acc neka javi jeli uspio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je jednom davno prošlo i ja uredno koristio. Otkazem kontam da kupim za cijelu godinu i šipak, neće pa neće. Odustanem i nakon mjesec dana rekoh hajde opet da probam i prodje mi. Od tada mi uredno prolazi, Google play mi je u lirama ali npr neće mi google pay jer misli da sam u Turskoj, ali zato yt premium i dodatni storage od 100gb plaćam sicu

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk