HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. black

    black Komšija

    Mozes i sam ali bolje ih zovni pa nek' popravljaju.
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Nije brzina ogranicena od 17-24, vec je neogranicena od 0-17, tj od 17-24h ti garantuju tvoju brzinu, a poslije moguce imati i dosta vecu (do odredjene granice naravno). :D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  4. levian86

    levian86 Aktivista

    Iskreno razmisljam o napustanju BHT ADSl 10mb paketa, jer nikad nemam 10mb nego max 8mb, jer idioti iz telekoma ne mogu da promjene instalacije u Starom gradu (Sarajevo).
    Razmisljao sam o ovom paketu sto HS nudi 30/2mb +kablovska i digitalna.
    Isplati li se prelazak koliko je stabilna konekcija i sl.

    hvala :)
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    Što se tiče te stabilnosti provjeren "recept" ti je da se raspitaš u komšiluku ako neko ima HS i da li je sve stabilno, ako je njima dobro trebalo bi da bude i tebi! :wink:
     
  6. black

    black Komšija

    Dobra je stabilnost u mom podrucju.Kad sam prosle godine prikljucio bio je ogroman skok u odnosu na ADSL 5Mbit.Ali nakon mjesec dana poceli su neki problemi na mrezi.Kad su to rijesili nije vise bilo problema na mrezi , cak kad je snijeg nedavno pao kad su svi zalili na konekciju sve je radilo.Slika na TV-u je dobra i HD je besplatan.
    [​IMG]
     
  7. levian86

    levian86 Aktivista

    Iskreno na BHT placam 29,25km, brzina neta je smece, a da ne spominjem brzinu uploada :S
     
  8. black

    black Komšija

    Pogledaj imas li Logosoft xDSL dostupan , oni imaju isto strasan upload.
     
  9. levian86

    levian86 Aktivista

    [​IMG]

    YAY :D
    Puno bolje od BHT :D
     
  10. black

    black Komšija

    Malo taj upload koci ali mislim da je to do servera prema kojem si testirao.
     
  11. Barcod

    Barcod Novi član

    Šta bi sa kupovinom HS kablovske od strane Telemach-a jel ko zna pricalo se do nove godine ?
     
  12. black

    black Komšija

    Propalo je to davno , suvlasnik HS-a je zena Ace Kabanice koji trazi 10 miliona od Hajdarevica prije prodaje Telemachu.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Znaci nista od Sport Kluba ni u buduce? Fino...
     
  14. black

    black Komšija

    Pa tu nije HS kriv , vlasnik SportKluba nece nikad prodati prava jer mu pripada i Telemach.Sad tu bi trebalo uskociti konkurencijsko vijece jer to je monopol.SK je vec jednom dobio kaznu od 125000KM.Sljedeca kazna bi mogla biti strozija.
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nadam se da ce ih oderati i to posteno.
     
  16. black

    black Komšija

    Ako su ti streamovi losi mozes staviti satelitsku i preko CS-a gledati sve zive lige.Sve u HD-u , bez trnja ili smetnji a uopste nije skupo, 5KM mjesecno.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ako odjavim fiksni uzeo bih cs. Samo to 5km pojeftino, javim ti se na pm ako se izracunam.
     
  18. Barcod

    Barcod Novi član

    Ma mene najviše radi Sportkluba interesovalo e jbg
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    neće, jer smo cirkus od države
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Od 1.3.2015 povecanje brzina, taman da se spustim sa kid 22 na kid 14 :D