Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ubijanje robota je najbolji dio igre. Treba poigrati, ne samo gledati video klipove na youtube i twitch. Kad uzmeš igrati vidiš koliko je to dobro urađeno i koliko je zabavno.
     
  2. xman

    xman Komšija

    Istina. Combat sa robotima je najbolji i mozda i jedini stvarno dobar dio igre.
    Grafika i mapa su ok,lijepe.
    Prica i likovi su...jedva prosjek. Mozda i ispod toga jer mi taj segmen igre ne budi intrigu skoro nikako a inace mi je prica bitna koliko i gameplay.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Iz priče ne znam ime nijednom drugom liku mimo Aloy, toliko su dobro razrađeni, mada sama glavna priča nije loša. Svakako su gameplay i grafika glavni aduti igre.
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Neso

    Neso Komšija

    Auuu izgleda prejako, ovo ce biti na must play listi za next gen. Evo i ja bas citam, poludila raja kad su vidjeti ovaj gameplay. Cim je ovako dobar feedback od gamera to ce Zapad pogurati sa lovom. Ovo ce biti vrhunska igra...
     
    xman likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    30 godina poslije, oni urade korak nazad.



     
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Boze sacuvaj, epic fail kakav ne pamtim da sam vidio...
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Meni je Battletoads & Double Dragon bio beton.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta ti je ovdje toliki fail?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Esh

    Esh HWB

    Nostalgija reloaded.

     
    p4ja and NeTRa1der like this.
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Tipicni Ubisoft, smetlje od kompanije.
     
  15. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  16. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  17. vutra

    vutra Komšija

  18. Esh

    Esh HWB

  19. monK

    monK Komšija

    Huh,

    EVE Online - pokušavam da se skinem s ove gudre već par godina, svaki put kad mi se učini da sam uspio, vrati me neki vrag nazad
    Elite Dangerous - lagana i fina, opuštajuća igra, ali baš zato i nedovoljna da bude zamjena za EVE - neću je nikad završiti, radim na tome da nabacim carriera i da se spucam u neki napušteni kutak Mliječnog puta - još ako bude hodanje po brodovima
    X3 - davno počeo, nikad završio, odlična igra, nemam je namjeru ostaviti neiscijeđenu do kraja
    X4 - još bolja igra, i još veća nego X3, tek sam joj zagrebao površinu

    I tu negdje je Homeworld, završio keca drugi put nakon 20 godina, ide se u dvicu, taman tako nekako će doći i trica.

    Znači nekad nekad nekad nekad nekad nekad, bacim oko da vidim valjal šta Squadrons. Nije da nisam zainteresovan, ali...

    P.S.
    Star Citizen me ne zanima, krajičkom oka pratim glasine oko Starfielda, ukratko.

    i onaj dodatni dodatak, problem je što nijedna od ovih igara nema kraj, a moj život lagano izmiče...
     
    Esh likes this.
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma